Registruotis Prisijungti

Temos vertinimai:
  • 3 Balsų - 3.67 Vidurkis
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
KOVINIS ginklas savigynai. Įsigijimo procedūra
viena patologini anksciau zinojau,ant saves nesdavos 3 pistikus.sake jam diskomforto nesudaro,svarbu triubos is po dirzo,pazastu nesimatytu.
Turbūt krūčiau būtų tik seifą su savimi karutyje vežiotis... Big Grin
Šiandien išlaikiau egzaminą, po geros savaitės sakė bus pažymėjimas, apie egzaminų išlaikymą. Daugiau spėju nuo manęs niekas nebe-priklauso (med. komisija jau turiu), dabar tik policija spręs apie mano reputacija(ant kiek ji te priekaištinga, ar ne).
Tep, bet į policiją tik kai gausi pažymėjimą apie išlaikytą egzaminą.
Patarčiau pasinaudoti e-policijos paslauga. Užpildai formą, prisegi kursų ir sveikatos pažymėjimus, po maždaug 5 savaičių gauni atsakymą. Per tą laiką susitvarkai seifo reikalus. Po to susimoki mokestį, pasiimi dokumentų originalus ir nuvykęs į AVPK pasiimi leidimą. Jei turi naujas teises ar pasą, nuotrauką jie išsitraukia iš savo duombazės.
Patarimas pildant internetu kai skanuosi medicininė 049/a formą ir kitus išrašus skanuok absoliučiai visus puslapius iš visų pusių, nors jie ir tušti, nes kai aš nuskanavau tik pagrindinius kur visi parašai ir štampai atmetė, nes ne visi lapai buvo nuskanuoti. Ir tai atmetė tik po 5 dienų po pateikimo, o poto dar kokios 5 dienos kol prieme dokumentą po pateikimo su naujai nuskanuotais dokumentais. Žodžiu sugaišau apie 10 dienų, o laikas labai spaudė, nes jau buvau ginklą iš žmogaus užsirezervavęs Big Grin
(2015-03-19, 08:27:53)PRB Parašyta: Patarimas pildant internetu kai skanuosi medicininė 049/a formą ir kitus išrašus skanuok absoliučiai visus puslapius iš visų pusių, nors jie ir tušti, nes kai aš nuskanavau tik pagrindinius kur visi parašai ir štampai atmetė, nes ne visi lapai buvo nuskanuoti. Ir tai atmetė tik po 5 dienų po pateikimo, o poto dar kokios 5 dienos kol prieme dokumentą po pateikimo su naujai nuskanuotais dokumentais. Žodžiu sugaišau apie 10 dienų, o laikas labai spaudė, nes jau buvau ginklą iš žmogaus užsirezervavęs Big Grin

Antraštinį lapą buvai nuskanavęs, kur tavo vardas pavardė?
If you always do what you've always done, you will always get what you awlays got.
as prasitesinejau per epolicija, skanavau tik lapus su tekstu, viskas tiko
Tada jis tęsė: „Dabar, kas turi piniginę, tepasiima ją, taip pat ir krepšį,
o kas neturi kalavijo, teparduoda apsiaustą ir tenusiperka."
Lk 22:36
(2015-03-19, 19:55:32)Saurimas Parašyta:
(2015-03-19, 08:27:53)PRB Parašyta: Patarimas pildant internetu kai skanuosi medicininė 049/a formą ir kitus išrašus skanuok absoliučiai visus puslapius iš visų pusių, nors jie ir tušti, nes kai aš nuskanavau tik pagrindinius kur visi parašai ir štampai atmetė, nes ne visi lapai buvo nuskanuoti. Ir tai atmetė tik po 5 dienų po pateikimo, o poto dar kokios 5 dienos kol prieme dokumentą po pateikimo su naujai nuskanuotais dokumentais. Žodžiu sugaišau apie 10 dienų, o laikas labai spaudė, nes jau buvau ginklą iš žmogaus užsirezervavęs Big Grin

Antraštinį lapą buvai nuskanavęs, kur tavo vardas pavardė?

Žinoma. Na čia dar priklauso turbūt ir nuo to kam priskiria užduotį..
Senas bajeris, pamato tekstą Xamiakas, va ir nežiūrėję pažymėjimą duoda. Big Grin

(2015-03-19, 22:03:39)Xamiakas Parašyta: as prasitesinejau per epolicija, skanavau tik lapus su tekstu, viskas tiko
'===='
//'
~
Bėgu greitai, bet jei negaliu pabėgti, šaudau taikliai...¯\_(ツ)_/¯
Sveiki,

Gal kas nesenai Vilniuje ta 049/a praeidinėjo?
Kaip ten su tuo psichiatru ir pažymom? Prieš einant pas jį dėl "narkologinės" viskas aišku, o del "psichinės įskaitos"?
Nueisi pas psichiatrą, jis paklausinės, paims analizus ir tiek tos bėdos...
įdomiausi ir svarbiausi klausimai: "Nuo ko ginsitės?" ir "Kam jums reikalingas ginklas?"
nu blemba ateivius šaudyt........
(2015-04-01, 22:21:02)ferrero Parašyta: įdomiausi ir svarbiausi klausimai: "Nuo ko ginsitės?" ir "Kam jums reikalingas ginklas?"
nu blemba ateivius šaudyt........
Tas geras(atsakymas), dar neblogą girdėjau kursuose-"cibulius iš šiltnamio vagia" , greičiausiai, taip atsakęs, antspaudėlio ir negausi, bent pakol cibulių derliaus nenusikasi ...
Sako dabar daktarai apuosto - jei acto garinimo kvapą užuodžia tai iškart rašo netinkamas.
Smile))

Paklausiau konkrečiai, o jiems, matai, linksma.
(2015-04-02, 08:22:33)Zorge Parašyta: Smile))

Paklausiau konkrečiai, o jiems, matai, linksma.

Nors aš ir ne Vilniuj praeidinėjau, bet irgi susidariau įspūdį, kad psichiatras užduoda kvailokus klausimus ir žiūri kaip reaguosi. Tiesa, dar prieš tai reikia anketą užpildyti, pagal ją ir sprendžia.
pries pora savaiciu pratesinejau leidima saunykams,buvo viena lengviausiu komisiju per paskutinius 15 metu.jokiu klausimu niekur nesulaukiau.beto panevezin veziau triubas atsaudymui,ten uztrukau pusvalandi su viskuo-naujos korteles saunykams+atsaudymas.aisku,po 50lt uz trumpavamzdi..kitur gal visko buna,komisija komisijai nelygu.
(2015-04-02, 08:34:15)Paesano Parašyta: Tiesa, dar prieš tai reikia anketą užpildyti, pagal ją ir sprendžia.
Taip, duoda anketa su klausimais, dar registruojantis komisijai, gal ir analizuoja tavo atsakymus, gal-ne, bet aš jos(anketos) daugiau nebemačiau, greičiausiai visa "fiškė" tame, kad gavau padėti parašą(pas psichiatrą), jog į visus klausimus atsakiau, nemeluodamas, iš ko seka, kad jei man "kūkū", tai komisijos gydytojai turi popierių, kad jie nekalti, dėl mano "praslidimo". Dėl tų kvailokų klausimų, tai manau(imho) taip ir yra, jei žmogus adekvatus, jam atrodo, kad daktaras neturi ką veikti ir kvailus klausimus uždavinėja, priešingu atveju, tie klausimai gal neatrodo kvaili, tada lieki pats kvailiu...
Praejusia savaite perejau komisija, kadangi Vilniaus sveikatos namai (privati poliklinika) neteikia tos paslaugos, reikejo gauti tas 027 formas is ju... Sakyciau pirmas nervu patikrinimas buvo, niekas nieko nezino, pats turi pasakyti ko nori ir ka cia jie turi parasyti. Gal pravers kam nors, man butu buve gerai zinoti kokiu popieriu reik tiksliai, sutaupes laiko buciau.

Jei sava poliklinika neturi komisijos reikia:

1. seimos gydytojas israso 027 su visom ligom ir gydymais, mazas lapukas, ranka viska suraso;
2. "savas" psichiatras israso 027 forma, pas ji irgi reik pildyti ta anketa su taip/ne, formoj svarbu, kad gale prirasytu "ginklu naudotis gali";
3. antras punktas galioja tik tada, jei pas psichiatra ar istaiga esi prisirases ne maziau 10 metu, tokiu atveju jie turi duoti popieriu, kuriame parasyta data, kada pas juos isiregistravai ir kad per ta laika negydytas;
4. charakteristika pasiraso bilekas darbe, bandziau aiskintis kas privalo, nes dsrbdavys uzsieny, tai sake bet kas atsakingas. Pasirase kolega, po uzrasu "darbdavio atstovas", kaip supratau, jiems svarbu ne draugas/giminaitis tave apibudintu. Jei bedarbis, charakteristika gauti reikia is seniunijos;
5. Narkologinio pazyma is registruotos gyvenamos vietos.

Va po viso sito galima i komisija, ten ju psichiatras vel uzsiima klausinejimu "nuo ko cia tau gintis reikia", bei anketa taip/ne teko pildyti dar karta.

Beje, Vilniaus rajono narkologiniam, psichiatrijos skyriaus vadovas pasiraso pazyma kazkodel, tai ir jam teko pasakoti nuo ko ginsiuosi.

O del pacio psichiatro, tai nereik ten gasdintis, manes net klause koks mokinys buvau ir ar noreciau narkotiku pabandyti, jie gi per 10min pokalbio turi nustatyti ar ne psichinis, manau paklausineje mato iskart, o kad isitempes buni - naturalu. Per keliu policijos reida irgi nebudamas kaltas vistiek bandai vaidinti dar labiau nekalta.
Sveiki norėjau paklausti ar nešioti ir gabenti ginklą reikia būtinai dėkle ar galima įsidėti į kišenę arba vežti automobilyje daiktadėžėje (bardačioke)?
(2017-01-11, 16:02:06)satrebor Parašyta: Sveiki norėjau paklausti ar nešioti ir gabenti ginklą reikia būtinai dėkle ar galima įsidėti į kišenę arba vežti automobilyje daiktadėžėje (bardačioke)?

pagrindinis skirtumas tarp nesiojimo ir gabenimo yra ar gali ji greitai panaudoti aka "detuve isimta is ginklo ir soviniai isimti is detuves". o gabenti ir nesioti gali kokioj nori pakuotej - nuo maksimos maisho, pro deklo ar suvyniota i mociutes siuvineta uztiesala su kvarbatkom.
(2017-01-12, 16:38:38)koma Parašyta:
(2017-01-11, 16:02:06)satrebor Parašyta: Sveiki norėjau paklausti ar nešioti ir gabenti ginklą reikia būtinai dėkle ar galima įsidėti į kišenę arba vežti automobilyje daiktadėžėje (bardačioke)?

pagrindinis skirtumas tarp nesiojimo ir gabenimo yra ar gali ji greitai panaudoti aka "detuve isimta is ginklo ir soviniai isimti is detuves". o gabenti ir nesioti gali kokioj nori pakuotej - nuo maksimos maisho, pro deklo ar suvyniota i mociutes siuvineta uztiesala su kvarbatkom.

Tai nešioti galima prie savęs su įdėta dėtuve su šoviniais bet neužtaisytą, o gabenti privaloma be dėtuvės ir neužtaisytą?

Nelabai aiški gabenimo sąvoka, aš galiu gabenti dviračiu iš kaimo į kaimą bet tuo pačiu nešioju jį? Ar važiuojant dviračiu jau gaunasi gabenimas ir reikia išimti dėtuvę?
(2017-01-17, 14:38:29)satrebor Parašyta:
(2017-01-12, 16:38:38)koma Parašyta:

Tai nešioti galima prie savęs su įdėta dėtuve su šoviniais bet neužtaisytą, o gabenti privaloma be dėtuvės ir neužtaisytą?

Nelabai aiški gabenimo sąvoka, aš galiu gabenti dviračiu iš kaimo į kaimą bet tuo pačiu nešioju jį? Ar važiuojant dviračiu jau gaunasi gabenimas ir reikia išimti dėtuvę?

jei tai sautuvas,gabenamas dekle,ar kitur ikistas,kad nesimatytu,be soviniu,apkabos.jei pistikas,revolveris,nors ir kisenej,velgi kad nesviestu kitiems.negi taip sunku?

Pereiti prie forumo:

Narys(iai) šioje temoje: 1 Svečias(ių)