Temos vertinimai:
  • 0 Balsų - 0 Vidurkis
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kuri revolveri rinktis?
Kuris revolveris geresnis, rimtesnis, patikimesnis, pranasesnis ir pan.?
-Kora Brno 22 LR/WMR Sport Special 6”;
-ALFA steel 22 LR/WMR - model 2261; 2361;
-HOLEK 22 LR/WMR - model 261; 361.

Kaip su soviniais .22WMR, ar nebus sudetingiau ju gaut, gal geriau rinktis .22LR?
Prienami ir tie ir tie soviniai labai lengvai jei turi leidima. WMR biski brangesni. Visi revolveriai yra ceku gamybos, tai kad kokybe bus panasi. Siaip yra teke saudyt is pazystamo ALFA .357MAG, 6 coliu ilgio vamzdis, kokybe tai visai gera, zmogus jau nemazai atsaudes ir patenkintas. As tai imciau ALFA.
Pradzioj buvau nusiziurejas Kora Brno, mat galimas variantas komplektas su dviem bugnais abieju rusiu soviniams, paskui i aki krito Alfa ir Holek tai ir susipainiojau. beje pries keleta menesiu ginklu fonde .22WMR buvo pigesni, nei .22LR, dabar WMR'u ju tinklaipyje is vis nerodo...
Tikriausiai ginklu fondas atpigino vien del to kad ju niekas neperka as pats rinkciausi 22lr nes zymei pigesni sovinukai, o kodel nori 22wmr gal kad galingesnis, bet jei saudysi i taikini manau kad ir standarto pakanka
Norėjau paklausti, kokia yra braziliškų gamintojų revolverių kokybė - Taurus ir Rossi?
ALFA sunkiausias, Kora lengviausias... kaip pagal svori revolveriai, ka jis duoda jiems?
Dar ant Alfa virs vamzdzio nera isemu, negu kaip Holek ir Kora. Ant kurio butu paprasciau montuojama optika?
Starkai, atsakyma i sita klausima reikia ieskoti ne sitam forume o talks.guns.ru Big Grin
matau, kad nelabai kas gali patart...
del pistoletu patarciau tikrai, bet revolveriai ne mano sirdziai... nors zaraza yra graziu, taciau man nepatinka kad tik 6 soviniai ir labai jau stori tie revolveriai...
to edwards:
Jei skaitai rusiškai, talks.guns.ru informacijos turbūt rastum begalę, kaip ir minėjo Leopoldas. Čia geriausiu atveju apie dujinius pasiskaitysi.
Dar gali pasižiūrėti www.ipsc.lt/ forumą.
pabandyk nueiti i ginklu fonda ir jeigu yra galimybe abudu paciupinek ir paziurek tik neskubek pirkti geriausiai nueik be pinigu kad nepaskubetum isigyti
Siuo metu ginklu fondas teturi Tarus941, is .22WMR

Pereiti prie forumo:

Narys(iai) šioje temoje: 1 Svečias(ių)