Temos vertinimai:
  • 0 Balsų - 0 Vidurkis
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ginklo muliazas
Sveiki, ar Kaune yra kur nebrangiai nusipirkt GLOCK 19 imitacija? Visos savybes nesvarbu, svarbu tik kad forma atitiktu orginala (siuvuosi palta ir noriu turet spec kisene tokiam ginklui) aciu. Smile
Aš taip nedaryčiau.
'===='
//'
~
Bėgu greitai, bet jei negaliu pabėgti, šaudau taikliai...¯\_(ツ)_/¯
Gali turėti labai rimtų problemų dėl tokios butaforijos.
If you always do what you've always done, you will always get what you awlays got.
O iš kur tos problemos?
Tai žaislinį taip pat įdėk ir "irgi problemų turėsi"? Kažkokie jus čia jautrūs... Smile
Įdomu, kaip siuvėjas tą kišenę ketina sustiprinti, kad ginklas netemptų palto žemyn ir neplėšytų kišenės... Smile. Aic'e yra liemenių su įsiųtais ginklo dėklais - galima būtų pažiūrėti, kaip ten viskas sustiprinta.

Bet šiaip kažin, ar verta tai daryti. Kaip ketini lankytis su tokiu paltu svečiuose, eiti į kabaką ar į darbą? Ateini, nusivelki paltą, ištrauki glocką ir perdedi į vidinį dėklą? Ar glocką palieki palte kabykloje? Big Grin Big Grin Big Grin. Aš taip nedaryčiau.
Gal ruoši kalėdinę dovaną Mečislovui?
http://aic.lt/Ekipuote/Kitas-smulkus-inv...ock17.html manau, kaip ir visi deklai taip ir tavo paltas turetu laikyti 17, 19, 26
Ačiū, Praeivi už informaciją. Būtent apie tokį daiktą aš ir norėjau sužinot Wink

Pereiti prie forumo:

Narys(iai) šioje temoje: 1 Svečias(ių)