Temos vertinimai:
  • 0 Balsų - 0 Vidurkis
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nuo šiol Magtech 9F - tik sportui
#1
Taigi, TADAMMMM

Šandien LGFe nedavė 9F, bet poto parodžiau kad leidimas ir sportui tai davė.

Magtech 9F - tik sportui parduodami, klausimas sekantis kaip bus su įgaliotinio seifo tikrinimais jei žmonės neturi sportui leidimo o turi nusipirkę apokalipsei paletę Fų? Yra įtarimas kad neduoda paprastiems vartotojams dėl galimo expansyvumo.

Nors kitą vertus pirkit 9G savigynai, mažiau ausys skaudės atsišaudant bunkeryje.
#2
O ką seifas - susikrovei kitoje vietoje ir tiek bėdos. Įdomu, kokiu pagrindu nedavė - negi "iš lemputės"?
#3
(2015-08-20, 12:00:02)vovocka Parašyta: O ką seifas - susikrovei kitoje vietoje ir tiek bėdos. Įdomu, kokiu pagrindu nedavė - negi "iš lemputės"?

Man tai davė - pas mane leidimas tam yra.
Bet kitiems neduos, ten net prie kainos parašyta SPORTUI
#4
Blemba. Tai jau ju nebegalima ir savigynai nesiot?
Buvo kazkokie istatymo pakeitimai ar cia siaip LGF'o dede nusprende?
#5
Taip, įdomu iš kur tai.
Senų gi "atsargų" yra.
#6
lol po 2 metu pagalvojo, kad gal visgi expanduojancios biski Smile))

bet tai blyn. pas mane sportui: ilgieji graiztviniai, lygiavamzdziai, savigyna: pistoletai, revolveriai.
speju 9F jau galiu surukyt saudykloj Sad

Nors gamintojo saite: 9MM Luger 95 Grain Jacketed Soft Point Flat w/o Grooves -
normaliai expanduojanciom neturetu buti with grooves kaip 9C?
http://media.midwayusa.com/productimages...176729.jpg

NVM. Kaip gamintojas raso JSP (9F) yra tarpinis laiptelis expandavimo po tikru hollow pointu. Tad pagal musu istatymus niekingiem civiliams nevalia Smile
http://www.magtechammunition.com/product...mmunition/
#7
Bet tai kad paprastam pistolete tie 9F ne velnio neexpanduoja.
Kokiam nors graiztviniam H&K MP5 gal gal, bet vel gi, graiztviniai ilgieji savigynai ir taip negalimi.

Idomiai kazkaip... Visa laika buvo prieinami, istatymai lyg ir nesikeite tuo atzvilgiu, o staiga viena diena tie 9F eme ir tapo ale ekspanduojanciais. Beje, revolveriams .357 magnum kalibro man regis visos kulkos yra JSP flat, FMJ net nera.. Tai taip gaunasi, kad visi revolveriai to kalibro irgi sportui tik tinkami?

Laukiam Xamiako komentaru, ka dabar reiktu nesiot savigynai.
#8
Savigynai beieka 9G
#9
Siaip turi but parasyta ginklu kontrl istatyme. Ne kokie krautuves pariedimai, ka kam parduoda, yra istatymai. Tat nesiokit sau iki dienos.
#10
O tai kokie skirtumai tarp ju? Pvz: 9B, 9G, 9F?
#11
Kazkaip dabar visas demesys nukrypo i 9F.
O kokia situacija yra su 9S? Jos kaip tik patenka i istatymo formuluote "kulkos su susilpnintu smaigaliu". Tuo tarpu, mano interpretacijom, 9F turi buka smaigali arba isvis jo neturi (smaigalys "nupjautas").
#12
kad LGF netycia pagalvojo (arba greiciausiai kazkas papiso prota) tai ir susigriebe, kad 9F siek tiek ekspanduojancios (net gamintojas taip sako). Taigi pagal istatyma tikrai savigynai nepriklauso. Tik vat klausimas, o kas butu jeigu tokiom kulkom apsigintum.. ar tai butu kazkokia sunkinanti aplinkybe (jei uzpuolikas uzsilenktu, tai beveik garantija, kad panaudota amunicija butu linksniuojama n kartu)?
O kaip tada su custom reloadais? Jei kulka pats issilietum/istekintum.. kas jos savybes nustatinetu t.y. expanduojanti ji ar ne.
#13
expanduojancuos yra uzdraustos pagal istatyma ir nera pardavinejamos, o kas pardavinejama, tas neuzdrausta- ir savigynai. Ne? Gi gali nuo zudymo gintis bet kuo, tik irodyk, kad gresme buvo tikra. Juk kas draudziama, tas ir neparduodama.
#14
Nu gal ne visai. Parduodama gal tik tam tikrai masei. Teoriskai gali gintis bet kuom, bet jei bus ekspertize, suras kulka, ir nustatys kad buvo "ne tokia", tai turbut teks atsakyt uz "netinkamu" saudmenu isigijima/turejima/naudojima, nepriklausomai nuo sprendimo del del butinosios ginties naudojimo.

Asmeniskai man labiau idomu butu kaip su revolverio saudmenim. Ten dauguma yra JSP tipo...
Beje, cia ne tik LGF visiem pardavinejo. Kazkada Baltic Arms turejo 9mm S&B JSP, uz magistka kaina, berods 1 lt/vnt. Irgi pardavinejo visiem, ne tik "sportininkam".
#15
Ekspanduoja neekspanduoja, px kam rupi.
Jei jau nusprendei saudyti tai saudai tol, kol nukrenta. Tam jums reikes modernaus semi auto pistol su normalios talpos detuve. T.y. ne makarono su 8 sov.
O ka ten susidesi yra vpsc px ir internetiniu nolaiferiu beprasmes diskusijos objektas.
Get out, shoot more. That is all.
Tada jis tęsė: „Dabar, kas turi piniginę, tepasiima ją, taip pat ir krepšį,
o kas neturi kalavijo, teparduoda apsiaustą ir tenusiperka."
Lk 22:36
#16
Xamiakai. Ar tik ne pats pries kelis metus sakei, kad 9F vienas is geriausiu variantu savigynai. Kodel dabar staiga pradedi sakyt, kad saudmenu tipas yra pox? Taip, tai antraeilis dalykas, skirtumas tarp ju 3-5% bet vistiek idomu, kodel pasikeite nuomone.
#17
Nes ejau ir treniravausi. Mokiausi is labiau patyrusiu. O ne plesiau majke forume del keliu procentu.
Tada jis tęsė: „Dabar, kas turi piniginę, tepasiima ją, taip pat ir krepšį,
o kas neturi kalavijo, teparduoda apsiaustą ir tenusiperka."
Lk 22:36
#18
O mintis kad besiplojanti kulka ne taip toli skrenda kaip FMJ ir mažiau tikimybės sužalot ne tą ką nori jei tektų viešoj vietoj tai daryt niekinė?
#19
nemaciau balistinio gelio testu magtechams Smile

ps. beje kazkur maciau laida, kur A.Visockas rode savo seifa, tai jis irgi magtechais saude. Idomu ar teisme buvo svarstomas amunicijos tipas. Kaip galima gauti israsus sitos bylos?
http://www.15min.lt/naujiena/aktualu/nus...-59-349122
#20
Is pistules ta JSP-flat nelabai ir skiriasi nuo FMJ.
Saudant is kokio MP5, savybes aisku kitokios. Asmeniskai man saudant is pistules butent 9F patinka del kitokio garso ir didelio flash'o, ko neturi jokia kitokia amunicija, be it magtech ar kazkas kito.

Bylos nuorasus kazkaip galima gauti jei esi prisiregistraves ten kazkokioj sustroj sistemoj, kuri berods yra mokama. Dabar nepamenu kaip vadinasi, bet galiu pasidomet.

Amunicijos tipas ir gamintojas - skonio reikalas. Lygiai taip pat kaip vieni nesioja Adidas, kiti Nike arba Puma. Vieni su BemBbeV vazineja, kitiem reik Audzi.
#21
amunicijos tipas ir treningai prastas palyginimas Wink nes istatymai nereguliuoja kiek paloskiu gali buti ant treningo, bet aiskiai apraso kokiu saudmenu negalima tureti. Man vis tiek liko neaisku kaip butu traktuojama savygina expansinemis arba sarvamusemis kulkomis. Is principo gintis galima bet kuo, taciau ar paskui kas nors nebandys tasyt papildomai dar ir uz tai, kad butent del tokiu priemoniu panaudojimo padaryta didesne zala uzpuolikui ir atseit naudojant FMJ gal kazkaip magiskai uzpuolikui zala butu mazesne. Ar visi sitie postringavimai yra visiskai pofig ir saudyk kuo nori - tasymosi po teismus bus tiek pat?
#22
Įstatyme parašyta, kad 9F šovinių negalima naudoti savigynai? Visa kita yra plepalai.
'===='
//'
~
Bėgu greitai, bet jei negaliu pabėgti, šaudau taikliai...¯\_(ツ)_/¯
#23
(2015-08-26, 16:28:56)draugasPP Parašyta: Įstatyme parašyta, kad 9F šovinių negalima naudoti savigynai? Visa kita yra plepalai.

Įstatyme minimos ekspansyviosios kulipkos. Tad kyla klausimą reiktų formuluoti kiek kitaip: ar nėra kokio ekspertų išaiškinimo, kad 9F priskiriamas prie ekspansyviųjų šaudmenų... Pamenat, buvo išaiškinimas dėl peilių ir kitų dalykų - gal kažkas kažką vėl išaiškino. Nemanau, kad LGF'as nesuinteresuotas šaudmenų prekyba ir ant durniaus susigalvoja apribojimus. Galima būtų netgi užklausti paties LGF'o per jų tinklapį.
#24
(2015-08-25, 10:55:52)koma Parašyta: amunicijos tipas ir treningai prastas palyginimas Wink nes istatymai nereguliuoja kiek paloskiu gali buti ant treningo, bet aiskiai apraso kokiu saudmenu negalima tureti. Man vis tiek liko neaisku kaip butu traktuojama savygina expansinemis arba sarvamusemis kulkomis. Is principo gintis galima bet kuo, taciau ar paskui kas nors nebandys tasyt papildomai dar ir uz tai, kad butent del tokiu priemoniu panaudojimo padaryta didesne zala uzpuolikui ir atseit naudojant FMJ gal kazkaip magiskai uzpuolikui zala butu mazesne. Ar visi sitie postringavimai yra visiskai pofig ir saudyk kuo nori - tasymosi po teismus bus tiek pat?

Spėčiau kad "tasymosi po teismus bus tiek pat".

Išsiunčiau klausimą dėl 9F per lgf.lt D.U.K.
Po pusės metų atsakys.
#25
Atsakys greičiau - gal savaitės bėgyje. Po pusmečio patalpins atsakymą tinklapyje. Smile


Pereiti prie forumo:


Narys(iai) šioje temoje: 1 Svečias(ių)