Temos vertinimai:
  • 0 Balsų - 0 Vidurkis
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Trigger mechanism tuning
#1
Apziurejau trigerio mechanizma ir pamaciau, kad dalys, kur vyskta sunkiausias darbas, susibraiziusios- kas yra normalu, bet kai kas prapoliruoja. Nupoliravus susibraizymus, nuleistuko darbas tampa juntamai lengvesnis ir pries spragtelejima nera to ziugzdejimo- sunkesnes eigos per trinti. Klausimas- ar aplamai "sveika" poliruoti?
Internete pilna tokiu blizgintoju: http://www.mujglock.com/en/trigger-mecha...uning.html
#2
O kas ten gali atsitikti blogo? Sportui smagesnis nuleistukas visada pliusas, saviginai - irgi nemaišo. Tik storašikniai amerikonai kurie nesugeba nelaikyti piršto ant nuleistuko kai traukia ir pan., ir persišauna sau koją paskui visiems aiškina, kad "saviginos ginklo nuleistukas turi buti sunkus, nes kitaip bus pyzdiec, persišausi".
Tada jis tęsė: „Dabar, kas turi piniginę, tepasiima ją, taip pat ir krepšį,
o kas neturi kalavijo, teparduoda apsiaustą ir tenusiperka."
Lk 22:36
#3
PM negalima. Paviršiai padengti kažkuom, ar pakietinti. jei nupoliruosi - greičiau susidėvės. Ruseliai tęp rašo.

O va amerikonai poliruoja... American guns rodydavo, kaip jie paruošia ginklą klientui - tipo paderina visą mechanizmą...
#4
Bet ir glock'as tipo pakietintu pavirsiumi- irgi raso.
#5
Sveiki visi forumieciai, noriu paklausti ar leidziama pagal istatyma poliruot nuleistuko mechanizma ( noriu papoliruot glock trigger'i) ar patenka toks darbas i straipsni kaip "ginklu perdarinejimas"? Ir ar esat gal kas tai pasidare? Ar didelis skirtumas ir aplamai ar rekomenduojat? Ginklas ne sportui, labiau laisvalaikiui ir savigynai.
Is anksto dekuj uz atsakymus Smile
#6
O valyt ginkla pagal istatima kazin galima? Davaj man noroda kur parasyta, kad galima, nes kitaip bijosiu valyt, bo dar uz perdaryma uztrauks, nes gi visi zino kad valant koks mikronas padengimo nusitrina.
Tada jis tęsė: „Dabar, kas turi piniginę, tepasiima ją, taip pat ir krepšį,
o kas neturi kalavijo, teparduoda apsiaustą ir tenusiperka."
Lk 22:36
#7
Nežinau, kaip dėl glockų, bet Makarovams griežtai nerekomenduojama. Dabar nepasakysiu konkrečiai kur, bet yra kaip ir padengimas "kietmetaliu" ar kažkokia panaši fignia. Ją nudrožus, metalas greit susidėvi ir teks keisti atskiras dalis naujomis, nešlifuotomis... Bet čia, turbūt, tik ruselių išmislas ar mitas. Visur kitur šlifuoja, tik laaabai akuratnai - mikronais, tsakant.
#8
Syki pablizginau ten, kad butu tipo super... Pirmi suviai gal ir kazka jauti (ir tai neaisku), bet veliau viso to pablizginimo kaip nebuve. Tiesiog graziai isvalai ir tiksliai patepi, kur reikia ir neuzsijami tobulint tai, kas ir taip pakankamai tobulai pagaminta.
#9
(2014-11-28, 10:30:15)Paul Parašyta: Sveiki visi forumieciai, noriu paklausti ar leidziama pagal istatyma poliruot nuleistuko mechanizma ( noriu papoliruot glock trigger'i) ar patenka toks darbas i straipsni kaip "ginklu perdarinejimas"? Ir ar esat gal kas tai pasidare? Ar didelis skirtumas ir aplamai ar rekomenduojat? Ginklas ne sportui, labiau laisvalaikiui ir savigynai.
Is anksto dekuj uz atsakymus Smile

Įdomu, jei savo automobilyje papoliruotum tą vietą, kur oro sklendė darinėjasi, ar praeitum apžiūrąBig GrinBig GrinBig Grin. Perdarymas yra tada, jei keičiasi ginklo savybės, pvz., iš dujinio į kovinį, arba lygiavamzdyje išdrožtum sriegį, arba nupjatum vamzdį ir iš ilgo ginklo pasidarytum trumpąDodgy
Gerą kokteilį suplakėte šioje temoje, nuo poliravimo iki valymo ir perdirbinėjimo. Pasinaudodamas savo teorinėmis žiniomis, pabandysiu atmaišyti.
Pirmiausia, Makarovas. Potapovas rašo, kadir seilės, ir laužo pelenai tinka jo priežiūrai. Toliau inžinerinės žinios nereikalingos.
Toliau, norėčiau nuraminti gerb. Xamiaką. Vieno valymo metu mikronas nenusišveičia, nebent panaudotum švitrinį popierių. Kaip tik, pašalinus nešvarumus ir degimo produktus, atsistato reikalingi mikronai.
Dėl paviršiaus, tai reikia skirti galvaninį padengimą, pvz., chromavimą ir termocheminį sukietinimą. Pastarasis naudojamas, kai detalė turi nebūti trapi, bet turėtų kietą, atsparų dilimui paviršių. Būtent šis metodas naudojamas ir ginklų gamyboje. Kiek žinau, pažangesni ginklų gamintojai (Glock, Walther, Steyr, gal ir kiti), naudoja įazotinimo technologiją, kai metalo paviršius prieš grūdinant prisotinamas azoto, o vėliau užgrūdinamas iki įprastų HRC 63...65 vienetų. Tokio pakietinto paviršiaus sluoksnis paprastai būna kelios šimtosios milimetro.
Iš to seka, kad poliruojant geriau nenaudoti deimantinių pastų, taip pat ir mechaninių įrankių. Kodėl to nedaro pats gamintojas? Ginklas ir taip funkcionalus, o papildomos operacijos gerokai padidintų jo savikainą.
Nesijuokite tie, kuriems šis atsakymas pasirodys perdaug paviršutiniškas, arba kad jame aprašyti visiems žinomi dalykai. Tai tik mano nuomonė.Tongue
P
#10
Paesano, kaip lietuviskai vadinasi "pakerizing"?
#11
Turėjai omeny parkerizing ? Lietuviškai tai galėtų būti fosfatavimas, t.y., mažai anglies turinčio plieno paviršiaus praturtinimas fosforo junginiais, siekiant padidinti jo atsparumą korozijai ir dilimui. Aš savo praktikoje su šiuo procesu nebuvau susidūręs, todėl plačiau paaiškinti apie jį negaliu.
#12
jo, netycia praleidau raide. Dekui.
#13
Dar apie fosfatavimą. Buityje naudojamas skystis, rūdžių surišėjas arba modifikatorius, kurio pagrindinė veiklioji medžiaga yra ortofosforo rūgštis. Jos pagalba geležies oksidai ir hidroksidai, kurie ir yra rūdys, pakeičiami fosfatais, žymiai atsparesniais atmosferos poveikiui. Realiai tai ir būtų nepramoninis fosfatavimas. Ginklui to nepatarčiau naudoti, nes rūdžių surišėjo sudėtyje yra cianidų, o ginklas nešiojamas prie kūno, nežinia kokią reakciją tai galėtų sukelti. Kitas prieinamas ortofosforo rūgšties šaltinis, kurį pristato kaip nekenksmingą sveikatai, yra CocaCola...


Pereiti prie forumo:


Narys(iai) šioje temoje: 1 Svečias(ių)