Temos vertinimai:
  • 0 Balsų - 0 Vidurkis
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Glock 19 Gen4 problema
intensyviai, glockas neatlaike Wink

ps. lgf`e sutvarke per 5 min, pinigu neeme. sake pirmas toks.
Iš įdomybių - jau antram per 2 savaites gen4 Glock 19 padariusiam ~2000 šūvių per treniruotę sulūžo slide lock spring (20 detalė -> http://glock.pro/attachments/glock-pisto...rts-1-.jpg), tik šį kartą kadangi tai atsitiko ne lauko šaudykloje, tai pavyko žmogui rasti patį slide lock (21 detalė), nes jis iškrenta.

Atrodytų ne tokia ir didelė problema (praeitą savaitę žmogui kuriam sulūžo nupirkau arvekoje abi dalis už 20 Lt), bet iš kitos pusės... lieki su neveikiančiu ginklu. SHTF situacijoje aišku jeigu nepameti pačio slide locko galėtum prikišti ko nors (degtukų ir pan) kad liktų jis viršutinėje padėtyje ir fiksuotų spyną ir ginklas kažkiek veiktų. Jeigu pameti ir/ar neturi laiko ir dildės ir supratimo kaip kas veikia - bičiuli tau nepasisekė.

Todėl (ir dėl to, kad esu varguolis) ir nepirkau gen4 Smile

Patarimas gen4 g19 turėtojams - ruoškitės... tos detalės abi kainuoja 20 Lt, Arveka (L. Stuokos-Gucevičiaus g. 9, LT-01122, Vilnius, Vilniaus m. sav. tel. 8 52 655 555) kol kas dar turi vietoje.
Tada jis tęsė: „Dabar, kas turi piniginę, tepasiima ją, taip pat ir krepšį,
o kas neturi kalavijo, teparduoda apsiaustą ir tenusiperka."
Lk 22:36
X - siaip LGF`e sake kad "greiciausiai iskrito" slide lock spring, nes luzt mazai tiketina, kad gali. Jus kaip suprantu lauke neradot nei vienos dalies. As irgi spyruokles neradau, ale butu idomu surast ir issiaiskinti - luzo ar tiesiok iskrito kazkokiu budu.

guglej ivedus paieska pirma forume ismeta :
http://glock.pro/glock-pistols/3014-g23-...s-out.html

ps. ciuju reikejo viena "zapasken" paimt detale, nepamaisytu Wink
Anuo atveju - liko pati spyruoklė rėme, tik ne vietoje. Mano nuomone apžiūrėjus ją - kraštas, kuris įsistato į rėmą buvo per trumpas ir nelygus, sakyčiau lūžęs.

Ką patvirtina ir tavo linkas http://glock.pro/glock-pistols/3014-g23-...#post35292
Būten lūžo 100%,ten kur isistato į rėmą,užtenka 1mm nulūžti ir spyruolė tampa nebeaktyvi,kaip buvo ir mano atveju.Tik ''Arveka" parduoda ne 4gen spyruole(nors jie ir sako kad 4gen).Ji yra šiek tiek ilgesne nei turėtu būti,4gen yra trumpesnė.Tačiau jei rankos teisingai išaugusios galima pačiam tą reikalą susitvarkyti,ta prasme patrumpinti.Ir dar,4gen spyruoklė yra silpnesnė(kalbu apie originalą).Arvekoje parduodama spyruoklė standesnė,ir aš manau tai yra geriau.Didelis ačiu Andriui,jo dėka aš vėl galiu tobulinti savo igudžius su Glock 4gen.Nors po praeitos Glock traumos visada turiu atsargini ginkląSmile
Ale geras pistoletas tas Glock - iššovus 2000 šūvių pats imi išsiardyti... Gal čia kokia automatinė priverstinio išsivalymo sistema ima veikti? Big Grin Big Grin Big Grin
(2013-07-19, 13:45:56)vovocka Parašyta: Ale geras pistoletas tas Glock - iššovus 2000 šūvių pats imi išsiardyti... Gal čia kokia automatinė priverstinio išsivalymo sistema ima veikti? Big Grin Big Grin Big Grin

Jei tiksliau po 1700 šūvių.Tongue
Jei kas ras ta nuluzusia spyruokle, tai ikelkit foto. Baisiai nejauku paliko. Dar negalejau patiketi, kad tokia tinginiaujanti ginklo dalis gali luzti...
kiek užsienis rašo - 17 tai negresia, tik kompaktam (19, 23 ir pan)
Nu vis tiek kas per š! Sakykim koks kitas strigimas tikimybismai yra daznesnis (kiek nera man strige: tai dvigubas lenda, tai stringa siaip, nes sovinys nepraslysta, tai per silpnai spyna uztrauki ir pan), bet toks gedimas/brokas nejuokais kompromituoja pati glocka Big Grin
(2013-07-19, 11:12:34)Xamiakas Parašyta: Atrodytų ne tokia ir didelė problema (praeitą savaitę žmogui kuriam sulūžo nupirkau arvekoje abi dalis už 20 Lt), bet iš kitos pusės... lieki su neveikiančiu ginklu. SHTF situacijoje aišku jeigu nepameti pačio slide locko galėtum prikišti ko nors (degtukų ir pan) kad liktų jis viršutinėje padėtyje ir fiksuotų spyną ir ginklas kažkiek veiktų. Jeigu pameti ir/ar neturi laiko ir dildės ir supratimo kaip kas veikia - bičiuli tau nepasisekė.

O pačios spynos kaire ranka prilaikyt neina (kad nenučiuožtų)? Manau, Čakui Norisui tai juokų darbs, ale va įdomu, normaliam žmogui taip išeitų ??
(2013-07-20, 15:52:54)lobzikas Parašyta: O pačios spynos kaire ranka prilaikyt neina (kad nenučiuožtų)? Manau, Čakui Norisui tai juokų darbs, ale va įdomu, normaliam žmogui taip išeitų ??

Kam Čakui glockas? Jis sauja barnauliu burnon ir automatinę seriją paleistų Big Grin
(2013-07-20, 15:52:54)lobzikas Parašyta: O pačios spynos kaire ranka prilaikyt neina (kad nenučiuožtų)? Manau, Čakui Norisui tai juokų darbs, ale va įdomu, normaliam žmogui taip išeitų ??

pavyktu bolt actiona pasidaryt bet kuriam zmogui, taip. bet reiketu konkreciai suvio metu laikyti spyna, ir po kiekvieno suvio traukyti, prilaikant kad nenuvaziuotu nuo remo y prieki
Nu va, pašaudžiau Klaipėdoje ir spyruoklės nebeturiu. Sad

Nei Arveka aka Defensa spyruoklės neturi, užsakė. LGF taip pat neturi, suprask Zomby paskutinę pasiėmė.
Gal kas nusipirko kaip atsarginę, gali paskolinti (ar parduoti) sekmadienio varžyboms?

Tiesa LGF nesakė "pirmas kartas", sakė buvo toks jau vienas, problema žinoma, bet žmogus atostogauja, Glock gamykla atostogauja ateik rudenį.

(2013-07-19, 11:12:34)Xamiakas Parašyta: Patarimas gen4 g19 turėtojams - ruoškitės... tos detalės abi kainuoja 20 Lt, Arveka (L. Stuokos-Gucevičiaus g. 9, LT-01122, Vilnius, Vilniaus m. sav. tel. 8 52 655 555) kol kas dar turi vietoje.
'===='
//'
~
Bėgu greitai, bet jei negaliu pabėgti, šaudau taikliai...¯\_(ツ)_/¯
ppc. tam paciam zombiui defensa aka arveka dar siandien pasake (citata nevisai zodis zodin bet) "nezinom apie toki gedima, pirmas kartas. uzsakem spyruokliu. ziuresim" Big Grin

(2013-08-12, 12:24:02)draugasPP Parašyta: Nu va, pašaudžiau Klaipėdoje ir spyruoklės nebeturiu. Sad

Nei Arveka aka Defensa spyruoklės neturi, užsakė. LGF taip pat neturi, suprask Zomby paskutinę pasiėmė.
Gal kas nusipirko kaip atsarginę, gali paskolinti (ar parduoti) sekmadienio varžyboms?

Tiesa LGF nesakė "pirmas kartas", sakė buvo toks jau vienas, problema žinoma, bet žmogus atostogauja, Glock gamykla atostogauja ateik rudenį.
Suparask, man pasiseke kad pirmam suluzo Big GrinD gavau dar detale lgf`e Wink
(2013-08-12, 12:32:40)zomby Parašyta: Suparask, man pasiseke kad pirmam suluzo Big GrinD gavau dar detale lgf`e Wink

tau antram suluzo. pirma detale x'as gi kazkam nupirko toj pacioj arvekoj aka defensoj Smile
Keista, man kalbant su Defensa vyrukas sakė, kad Glock ši problema žinoma ir ji jau seniai sutvarkyta, aš jį pertraukiau ir sakau, "pala, tai mano ginklas naujas ar kaip čia gaunasi, kad LGF pardavinėja senai pirktus modelius". Jis nieko neatsakė, girdėjau tik kaip pečiais guščioja.

(2013-08-12, 12:28:27)koma Parašyta: ppc. tam paciam zombiui defensa aka arveka dar siandien pasake (citata nevisai zodis zodin bet) "nezinom apie toki gedima, pirmas kartas. uzsakem spyruokliu. ziuresim" Big Grin
'===='
//'
~
Normaliai Wink Permetu siandien ju gauta atsakyma :

Sveiki dar kartą,

Labai nemalonu, kad turime tokią situaciją.
Mes tikrai nebuvome informuoti apie tokius gedimus ir netgi šio tipo spyruoklės dar niekam nereikėjo , tai nebuvau užsakiusi.
Dabar bandau užsakyti iš kolegų estų , nes iš Austrijos pristatymas užtrunka iki 4-6 savaičių ir iškart bandysime Jums pakeisti.
Taip pat užklausiu GLOCK kompanijos ginklininkų apie šią problem, kad jie pakomentuotų , kaip jie rekomenduoja elgtis.
Būtinai susisieksime su Jumis.

Pagarbiai,

Andželika Skužinskienė
UAB DEFENSA
L.Stuokos-Gucevičiaus 9-2
Vilnius
Tel.: 8-5-2655555
Faks.: 8-5-2553310

(2013-08-12, 13:02:28)draugasPP Parašyta: Keista, man kalbant su Defensa vyrukas sakė, kad Glock ši problema žinoma ir ji jau seniai sutvarkyta, aš jį pertraukiau ir sakau, "pala, tai mano ginklas naujas ar kaip čia gaunasi, kad LGF pardavinėja senai pirktus modelius". Jis nieko neatsakė, girdėjau tik kaip pečiais guščioja.

(2013-08-12, 12:28:27)koma Parašyta: ppc. tam paciam zombiui defensa aka arveka dar siandien pasake (citata nevisai zodis zodin bet) "nezinom apie toki gedima, pirmas kartas. uzsakem spyruokliu. ziuresim" Big Grin
Aš ką tik iš Defensos, šnekėjausi su Andželika, ji pasakė tą patį kas ir laiške, kad problema nėra girdėta ir t.t.
Bet spyruoklę man įstatė iš gen3 versijos.
Už tai aš jiems dėkingas.

(2013-08-12, 13:34:44)zomby Parašyta: Normaliai Wink Permetu siandien ju gauta atsakyma :

Sveiki dar kartą,

Labai nemalonu, kad turime tokią situaciją.
Mes tikrai nebuvome informuoti apie tokius gedimus ir netgi šio tipo spyruoklės dar niekam nereikėjo , tai nebuvau užsakiusi.
Dabar bandau užsakyti iš kolegų estų , nes iš Austrijos pristatymas užtrunka iki 4-6 savaičių ir iškart bandysime Jums pakeisti.
Taip pat užklausiu GLOCK kompanijos ginklininkų apie šią problem, kad jie pakomentuotų , kaip jie rekomenduoja elgtis.
Būtinai susisieksime su Jumis.

Pagarbiai,

Andželika Skužinskienė
UAB DEFENSA
Vilnius
'===='
//'
~
Parsisiunčiau spyruolę iš JAV.Bandžiau laiškais kalbėtis su amerikonais (aišku kiek leido mano kalbos žinios) ir jie pasakė,žodžiu pirmuose modeliuose gen4 (būten glock19)buvo per silpnos spyruoklės,pasak amerikonų praktiškai kas penktam (aišku kurie nemažai šaudo) šita spyruolė neatlaiko.Dabar tipo pradėjo štampuoti standesnes spyruokles,kaip laikys pranešiu,jau 1000 šuvių atlaikė.Meldžiu dievą kad nelūžtu per varžybasSmile
(2013-08-12, 16:56:05)kontra Parašyta: Parsisiunčiau spyruolę iš JAV.Bandžiau laiškais kalbėtis su amerikonais (aišku kiek leido mano kalbos žinios) ir jie pasakė,žodžiu pirmuose modeliuose gen4 (būten glock19)buvo per silpnos spyruoklės,pasak amerikonų praktiškai kas penktam (aišku kurie nemažai šaudo) šita spyruolė neatlaiko.Dabar tipo pradėjo štampuoti standesnes spyruokles,kaip laikys pranešiu,jau 1000 šuvių atlaikė.Meldžiu dievą kad nelūžtu per varžybasSmile

tai kas nors paskolins savo glock 19 gen4 Big Grin tikiuosi ir mano spyruokle isgyvens iki ir per varzybas Big Grin
na, mano ginklo spyruoklė laiko. Atlaikė 148 šūvius.
'===='
//'
~
latest news ...

Laba diena,

Taip, šiandien ryte gavau galutinį patvirtinimą iš Glock ginklininkų, kad jie negali pagrįsti šios problemos kaip daugkartinės, nes iš tos gamybinės serijos pistoletų naudotojų nusiskundimų dėl tokios problemos nėra gavę ( aš jiems persiunčiau Vyčio pistoleto serijinį numerį , kad jie galėtų pasitikrinti).
Taipogi Lietuvoje su Glock pistoletų vartotojais daug bendrauja GLOCK TEAM komandos nariai ( konkrečiai kalbėjau su Edmundu Šalna, jei reikia galiu persiųsti kontaktus, nes jie karts nuo karto organizuoja mokymus bei teikia visą reikalingą informaciją apie GLOCK pistoletus, šaudymo ių šio ginklo subtilybes ir pan.), tai jie irgi neturi jokios info, kad kažkas iš lietuvių būtų turėjęs šią problemą.
Tačiau GLOCK kompanija sutiko išsiųsti mums šių spyruoklių pakeitimui ir kai tik gausiu ( krovinys turėtų atvykti iki rugsėjo 10 d. ), būtinai Jums pakeisime.
Dabar galime pakeisti iš tų , kut turime sandėlyje, bet jos dvigubos paskirties – tinka ir trečios , ir ketvirtos kartos pistoletams, tai tiktų laikinam naudojimui.
Jei reikia skubiai, prašau atvykite.

Taip pat Glock ginklininkai labai prašė, kad jei turite sulaužytą šią spyruoklę , gal galėtumėte perduoti mums , kad išsiųsti jiems išsamiam tyrimui.

Pagarbiai,

Andželika Skužinskienė
UAB DEFENSA
Vilnius
Mob.tel. 8-687-28928
Aisku.. jokie tikri sauliai su tokia problema nesusidure, prisigalvoja visokie kreivarankiai problemu Smile

ps. problema nebuta, bet spyruokles keisim keisim. tai gal dar gali detuviu dar mestelt ir taikiklius naktinius.. kad jau tokie geruciai ir siaip be problemu dalis keicia Smile

Pereiti prie forumo:

Narys(iai) šioje temoje: 1 Svečias(ių)