Temos vertinimai:
  • 0 Balsų - 0 Vidurkis
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Apie klausos apsaugą šaudymui
Jei pastovus šaudyklos lankytojas, pirk kokybiškas elektronines ausines. Jei tik šiaip pašaudantis - pirk už 30 lt statybines (arba husqvarna) ausines, sočiai užteks. Pats šaudžiau su ausinėmis už 8 lt ir jokio diskomforto. Dabar naudoju ausų kištukus, netrukdo skruosto glausti prie buožės.
Kurios cia skaitosii kokybiskos elektronines? Yra survivale peltor elektronines uz 600 ir uz 1500lt... Kuom isvis skiriasi elektronines nuo paprastu? Geriau slopina garsa ar kaip? Nes brangoka sayciau, nebent profesionaliai uzsiimciau
Elektroninės turi mikrofonus išorėje ir garsiakalbiukus viduje, jos sustiprina žmogaus kalbą ir kitus aplinkos garsus, ir atsijungia nuo pavojingo garsumo garsų (pvz. šūvių). T.y. su jomis tu girdi dažnai net geriau, nei tik plikomis ausimis, o įvykus šūviui - jos slopina tą garsą. Jos reikalingos tik jei visi tavo draugai jas turi, ir šaudykloje norisi tarpusavyje labai daug kalbėtis, ir jei neturi kur dėti pinigų. Dar gal patyrusiems šaudymo treneriams, kurie iš to gyvena ir dienas leidžia šaudykloje.

Aš asmeniškai naudoju kažkokius Peltorus paprastus už ~30 Lt ir vargo nematau. Kai niekas nešaudo nusiimi ir kalbiesi, kai šaudo - užsidedi ir palauki kol baigs. Net ir paprastų be elektroninio slopinimo yra skirtingų apsaugos lygių, paprastai žymima ant šono tokiais taškiukais. vienas, du arba trys būna. Su vienu nebandžiau, naudoju su dviem taškiukais - pakankamai slopina, ir dar galima labai nešaukiant susikalbėti ir jų nenusiėmus. Su trim taškais jau šauki kalbėdamas, nes savo paties balso nebegirdi kitaip, jos slopina stipriai. O pačios paprasčiausios elektroninės ausinės (kolega naudoja) ~100 Lt.
Tada jis tęsė: „Dabar, kas turi piniginę, tepasiima ją, taip pat ir krepšį,
o kas neturi kalavijo, teparduoda apsiaustą ir tenusiperka."
Lk 22:36
buvau pasiemes kistukus ant sniurelio uz ~45. Jie daugkartiniai.. ala 40 kartu ar panasiai. garsa slopina viskas ok, reguliuojasi daugiau ar maziau tokiu pypsiku istraukiamu. uzima mazai vietos. patogiai kaba ant kaklo, bei nieko netrukdo. bet jei saudykloje tai saudai/tai sneki, tas smaukymasis tai isidek, tai issiimk neypac malonus ausims Smile

praktiskiau paprasti peltorai uz 30-50lt, ypac jei prie zando nieko det nereikia. na gal tik akinukai trukdo jiems vos vos geriau prisispaust ir garsa dar labiau slopint.
Manau, kad elektroninės ausinės vež
Paprastos, tskant, šiek tiek ononistiškos - reikia nuolatos smaukyti aukštyn- žemyn, bet va X sako, kad nieko, nžn, man nepatiko (na aš čia apie ausines, jei ką)
jei turi atliekamų pinigų pirk elektriškas
aš va pasiderėjęs, nusipirkau iš šito bičo :
http://www.ginklupasaulis.lt/skelbimai/s...o-caldvel/
pirkau Howardus - per pusmetį jokių nepatogumų ar trūkumų neišlindo, net alimentai da gyvi
Rolleyes
P.S. moderatoriai, o daugiau smailikų neina dadėti, bo niekaip savo būsenos nesugebu tinkamai perteikt
Naudoju kistukus paprasciausius su sniuru uz 2 lt ir ant virsaus pigiausias ausines. Ketinu pirkt elektronines, kurias desiu ant kimstuku, nes vien ausiniu man neuztenka. O turint kistukus ausyse, plius dar ausines, susisneket neimanoma. Esu nusiziurejes tas Howard leight impact. Kiek ten visokius video ziuret, tai populiariausios ausines, ebay galima nebrangiai paimt.

http://www.ebay.com/itm/Howard-Leight-R-...3a714fd4b9

Pereiti prie forumo:

Narys(iai) šioje temoje: 1 Svečias(ių)