Temos vertinimai:
  • 1 Balsų - 5 Vidurkis
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Renkuosi ginklą
Sveiki, gal žinote ar galima įsigyti ir laikyti, pistoletą TOZ-35, su paprastu leidimu? Ar galbūt reikia kokio spec.leidimo? Nes vamzdžio ilgis 30 cm ir kaip suprantu, jie ir yra daugiau skirti šaudyti į taikinius.
23. Ilgasis šaunamasis ginklas – šaunamasis ginklas, kurio vamzdis ilgesnis kaip 30 cm arba kurio visas ilgis viršija 60 cm.
56. Trumpasis šaunamasis ginklas – šaunamasis ginklas, kurio vamzdis ne ilgesnis kaip 30 cm arba kurio visas ilgis neviršija 60 cm.

Taip išeina, kad jei vamzdis iki 30 cm imtinai, tai trumpasis ir gali įsigyti (jei turi leidimą įsigyti ir laikyti trumpuosius B kategorijos ginklus).
Ačiū už atsakymą Baubas.
Klausimas: kai eini i policija prasyt leidino graiztvai, be pazymos, kad esi sporto klubo narys, ar reikia dar ka nors turet? Ar yra mokestis koks?
(2016-10-07, 11:56:43)kranklys Parašyta: Klausimas: kai eini i policija prasyt leidino graiztvai, be pazymos, kad esi sporto klubo narys, ar reikia dar ka nors turet? Ar yra mokestis koks?

Nesupratau klausimo esmės. Leidimai ginklui įsigyti jau nebeegzistuoja. Pakanka turėti leidimą ginklui - jį pateikus parduotuvėje, suforminamas ginklo leidimas. Jei nesi klubo narys, tai ilgavamzdžio graižtvos net neparduos. Policija čia nė prie ko.
Sveiki, gal kas galėtų patarti? Renkuosi ginklą, paskirtis būtų šaudymas į taikinius, gal ateitį įstoti į sportininkų gretas. Ar yra geresnis variantas už glock-17? Kainos, kokybės ir šaudyti į taikinius variantas? Kuris GLOCK pistoletas taikliausias, nes kaip suprantu, taiklumas priklauso ir nuo vamzdžio ilgio, o vamzdžių ilgiai ne pas visus GLOCK vienodo ilgio? Ačiū!
http://www.ipsc.lt - ten klausk, ten tau atsakys... Smile
vovocka, ot naglas... Nukreipk geriau i teisingą temą šitame forume...
www.idpa.lt daugiau gyvų sportininkų forumų nėra, man rodos.
'===='
//'
~
Bėgu greitai, bet jei negaliu pabėgti, šaudau taikliai...¯\_(ツ)_/¯
Gal ne visai į temą bet paliko įspūdį
https://www.youtube.com/watch?v=rI01qKAqYts
(2016-10-17, 10:16:30)Zerbinas Parašyta: Gal ne visai į temą bet paliko įspūdį
https://www.youtube.com/watch?v=rI01qKAqYts

O kas ten įspūdingo konkrečiai? Kad idiotai stojasi tarp taikinio ir šaudančio? Tai kad idiotų pilna visur. Į tokius jei ir pataikys - blogiau nebus Wink)
O kitas aspektas - ten gi Rusija, ten gi žmonių negaila.
abejoju ar idiotus į tokius padalinius priiminėja. Be to jei tokie būtų kaip sakai, būtų jau seniai išsišaudę.
imho ju spauda tikrai nepranesinetu, kad super alfa nusove maziau alfa ar persisove sau katra nors gala. siaip turetu buti iprasta gauti laiskeli, kad jusu artimas zuvo tarnaudamas tevynei ir tikrai nedetalizuojama ar tai buvo kvailas pratimas ar slapta uzduotis.

teko girdeti, kad aras treniruodamasis su painballais per visa laika yra vienas kitam aki ismuse (persirengimo kambary netycia). tai drillai drillais, bet kai zaidi ne su zaislais, tai saugumas ir taisykles tikrai turetu buti pirmoje vietoje.

kitas dalykas pries kitus pasirodyti, tai visada gali ir meskai letena paspaust:
https://www.youtube.com/watch?v=NWtjO0fZApI
imho tai čia tikrai ne durnystė, kaip bando pateikti gerbiamas kaKa (aišku, taip paprasčiausia-rusai durni, ką iš jų norėt), o profesionalumas ir pasitikėjimas savimi. Ir ne iš neturėjimo ką veikti taip elgiamasi.
Be to, treniravimasis live šoviniais automatiškai verčia dirbti pilnai susikoncentravus (full stress) fiziškai ir psichologiškai (filmuke tai ir buvo akcentuojama, jei kažkas nepagavo). Pataisykit jei klystu.
Ir faktas, ne kiekvienam tai leidžiama ir pasiekiama. Taip treniruojas tik elitas, kad ir kaip smarkiai kažkam tai nepatinka.
(2016-10-18, 09:53:42)koma Parašyta: imho ju spauda tikrai nepranesinetu, kad super alfa nusove maziau alfa ar persisove sau katra nors gala. siaip turetu buti iprasta gauti laiskeli, kad jusu artimas zuvo tarnaudamas tevynei ir tikrai nedetalizuojama ar tai buvo kvailas pratimas ar slapta uzduotis.

teko girdeti, kad aras treniruodamasis su painballais per visa laika yra vienas kitam aki ismuse (persirengimo kambary netycia). tai drillai drillais, bet kai zaidi ne su zaislais, tai saugumas ir taisykles tikrai turetu buti pirmoje vietoje.

kitas dalykas pries kitus pasirodyti, tai visada gali ir meskai letena paspaust:
https://www.youtube.com/watch?v=NWtjO0fZApI

Va va koma, video žiaurus (nors ir nesimato "rezultato") bet į dešimtuką į temą pataikei.
(2016-10-18, 10:29:36)Zerbinas Parašyta: imho tai čia tikrai ne durnystė, kaip bando pateikti gerbiamas kaKa (aišku, taip paprasčiausia-rusai durni, ką iš jų norėt), o profesionalumas ir pasitikėjimas savimi. Ir ne iš neturėjimo ką veikti taip elgiamasi.
Be to, treniravimasis live šoviniais automatiškai verčia dirbti pilnai susikoncentravus (full stress) fiziškai ir psichologiškai (filmuke tai ir buvo akcentuojama, jei kažkas nepagavo). Pataisykit jei klystu.
Ir faktas, ne kiekvienam tai leidžiama ir pasiekiama. Taip treniruojas tik elitas, kad ir kaip smarkiai kažkam tai nepatinka.

Gerbiamas Zerbinai, mano pasisakyme, jei perskaitysi be išankstinio nusistatymo - nebuvo nei puse žodžio užsiminta kad rusai durni. Niekada taip negalvojau ir nesakiau. Durnių, iš patirties, jeigu imt kaip "apskaitos vienetą" - šalį, visur maždaug tiek pat. O jeigu tave tai žeidžia, hmmm, vertėtų susimąstyti... Nes kaip sako rusai: гуси и дураки для того и есть чтобы их дразнили. Bet tikiu kad ne, neerzina tavęs tai, teisingai?

Aš rašiau kad Rusijoje aukų neskaičiuoja, o tai, jeigu pasidomėsi, parodo jų artimiausių 500 metų istorija labai aiškiai.
Panašu kad ir čia tas pats atvejis.

Bet diskutuokime dalykiškai. Aš neprieštarausiu, nes iš praktikos žinau (pats tamsta gali tą patį pasakyti?), taip, treniruotis su live šoviniais yra daug aštresnė mankšta ir protui ir kūnui. BET, 1) skirtumas tarp treniruotės su live ir ne-live šoviniais, mano asmenine patirtimi remiantis, nėra toks esminis kad dėl to gyvybę savo statyti į gana tiesioginį pavojų, su didele tikimybe nukentėti arba būti iš viso pašalintam iš šito "biznio"; Kad spec. tarnybos, pasiekusiom tam tikrą lygį galbūt kažką tokio turėtų ir galėtų praktikuoti - galbūt, jei jiems tai priimtina. 2) toks treniruotės būdas, mano nuomone, gali būti būdingas tik tom šalim kur "darbo jėga" ir "gyvybės kaina" yra gana žemos. Tai dažniausiai šalys truputį atsilikusios nuo Vakarų pasaulio, ir vertybių sistema (oj, gal veltui čia taip parašiau, dėl šito galima gynčytis iki pamėlinavimo), o dar labiau - ekonomiškai. Neįsivaizduoju koks spec. pajėgų vadas, treneris ar ministerija patvirtins treniruočių taisykles, kur "ant kortos" super-duper treniruoto, vos ne šimtais tūkstančių eurų, o greičiausiai ir milijono investuotų pinigų verto komandoso gyvenimas. Vien ekonominė logika neleis to padaryti, ką jau kalbėti apie vertybių sistemą. 3) filmuke jau taip naglai lenda po vamzdžiu kad pradedi galvoti kad iš viso čia dėl to video viskas ir padaryta, kad pasirodyti "kokie mes kruti, kručiausi pasaulyje".

Man galbūt ir patiktų toks treniruočių metodas, daugiau apie jį sužinoti, bet kažkaip išskyrus kad tai "labai efektyvu" neišgirdau jokių kitų argumentu. Jeigu jau gylinantis, tai tikrai reikėtų aiškintis - kuom tai taip efektyvu, ant kiek tai efektyviau už kitus būdus ir t.t. 
O dabar, labai jau "plokščią" propagandinę žinutę šis filmukas neša ir tiek.

Vaisingų ir dalykiškų diskusijų linkėdamas
https://www.youtube.com/watch?v=Qao1gEi8enU
Wink
(2016-10-21, 08:36:16)zomby Parašyta: https://www.youtube.com/watch?v=Qao1gEi8enU
Wink

Xe xe Smile

Iš tos pačios operos Smile

Ir šaudo taikydamiesi "taip maždaug tarp tų šliaužiančių" Big Grin
(2016-10-20, 21:27:10)kaKa Parašyta:
(2016-10-18, 10:29:36)Zerbinas Parašyta: imho tai čia tikrai ne durnystė, kaip bando pateikti gerbiamas kaKa (aišku, taip paprasčiausia-rusai durni, ką iš jų norėt), o profesionalumas ir pasitikėjimas savimi. Ir ne iš neturėjimo ką veikti taip elgiamasi.

Man galbūt ir patiktų toks treniruočių metodas, daugiau apie jį sužinoti, bet kažkaip išskyrus kad tai "labai efektyvu" neišgirdau jokių kitų argumentu. Jeigu jau gylinantis, tai tikrai reikėtų aiškintis - kuom tai taip efektyvu, ant kiek tai efektyviau už kitus būdus ir t.t. 

argumentai mano grynai asmeniški ir jie išvardinti-tikrais šoviniais ir pro šalia ęsančius tikrus žmones šaudant turėtų būt visai kitokia savijauta, negu su išankstiniu nusistatymu atėjus ir žinant kad šaudai žirniais ir aplink smėlio maišai.
O "plokščią" propagandinę žinutę filmukas neštų jei būtų filmuotas ir pateiktas rusų kanalo.. 

Dėl paskutinio posto, kur "taikos maždaug tarp šliaužiančių".. Aš aišku nežinau koks tamsta specas ir ką veikia, bet šalia smingančios kulkos bet kam palieka nelabai malonius potyrius. 

Linkėjimai irgi 
P.S. ir išvis prie ko čia istorija? Bandom parodyt kokie mes eruditai ir kaip ją išmanom? Žinau aš tą istoriją +-, nepergyvenk. Ne tik rusai žmonių skaičiumi kariavo. Ir vėlgi kaip minėjau-kad ir kokie neišsenkami žmogiškieji resursai, bet būtent tokiais niekas nesimėto. Sek tu pasakas kokias tik nori
Nenorėjau atsakynėti, bet nuotaika gera, tai davaj Smile
PS: matau kad vis tik suerzinau, tai prašau tada tiesiai į mano post-ą aukščiau, prie žąsų Wink 
Big Grin

"argumentai mano grynai asmeniški ir jie išvardinti-tikrais šoviniais ir pro šalia ęsančius tikrus žmones šaudant turėtų būt visai kitokia savijauta, negu su išankstiniu nusistatymu atėjus ir žinant kad šaudai žirniais ir aplink smėlio maišai."

Ne ne ne, skirkim argumentus nuo nuomonės. Tamstos čia yra pastaroji. 
O savijauta bus tikrai kita, sutinku. Tik kad niekas tai nedarė ir nedarys. O jei kam priimtina (rašyta aukščiau), tai tas toli nuo mūsų. Ypatingu atveju, jei tikrai taip kažkas treniruojasi (na, paimkim tą minimaliausią tikimybę ir sakykim ji išsipyldė) - gal ir kruti jie specai šitame. Bet tai toli nuo mūsų, neaktualu visiškai mūsų gyvenime (ot, tik šiaip tema pablevyzgot, paerzint žąsis Big Grin).

"O "plokščią" propagandinę žinutę filmukas neštų jei būtų filmuotas ir pateiktas rusų kanalo.. "

Aha, ir Steve-as Seagal-as, ir Depardieu, kaip ir šito filmuko autoriai, greičiausiai, į Rusiją važiuoja TIK jų vietinio samogono paragauti Big Grin
Iš kur toks naivumas??

"Dėl paskutinio posto, kur "taikos maždaug tarp šliaužiančių".. Aš aišku nežinau koks tamsta specas ir ką veikia, bet šalia smingančios kulkos bet kam palieka nelabai malonius potyrius."

Čia vėl "argumentas" ar ir vėl nuomonė? Panašu į nuomonę. 
Man užkliuvo tik tai kad šaudo tas juodukas visai beveik nesitaikydamas, nesuvesdamas taikyklių, taip "maždaug per vidurį". Kas puikiai iliustruoja požiūrį. Kas ir vėl susiveda į aukščiau parašytą tekstuką.
kaKa užteks skriausti junior'us. Smile
'===='
//'
~
Bėgu greitai, bet jei negaliu pabėgti, šaudau taikliai...¯\_(ツ)_/¯
(2016-10-26, 19:36:06)draugasPP Parašyta: kaKa užteks skriausti junior'us. Smile

Kaip Jus, gerbiamas admin-e, pastebėjote, aš kultūringai ir be įžeidimų. Stengiuos, taip sakant, dalykiškai diskutuoti, o ne vien nuomonę reikšti.
Bet sutinku, ir taip mažai žmonių domisi šita tema Sad, pasistengsiu daugiau neskriausti (įsliukinau patyliukais į Xamiako paliktą "visą ko žinovo" vakantinę vietelę Wink).
Iš kitos pusės, paerzinti save ir kitus kartais gerai - kitaip visai šitas forumas kaip numirėlis bus...
Sveiki, gal jau yra daugiau turinčių XDM'us? Anksčiau buvo keli klausimai, bet atsakymų nelabai. Būtų įdomu išgirsti atsiliepimus, ar konkuruoja su čia taip giriamais Glock? Jei konkrečiai, tai lyginu XDM-9 4.5 ir GLOCK 17
Na, manau, Glockas visapusiškai geriau, bent jau mano nuomonė tokia

Pereiti prie forumo:

Narys(iai) šioje temoje: 1 Svečias(ių)