Temos vertinimai:
  • 0 Balsų - 0 Vidurkis
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nubraizimai
Sveiki, noriu paklausti ka dariti jeigu susibraizo juodos spalvos ginklo metalas? Neseniai ardziau, tai tarp varto vietas susibraize, gal turit kokiu minciu?
861031615-atbraizys =)
Taigi pats gali padaryti, kad b
siaip yra tikoia spec. proemone, kuri ir pajuodina metala ir nuvalo ir nublizgina tuo paciu! pasiskaiotyk oksalio tinklapi prie prekiu, tikrai rasi!
Tikroji ginklo galia slypi zmogaus ketinime...
nenorejau kurti naujos temos, bet norejau paklausti - su kokiom priemonem butu galima isvalyti nikeliuoto ginklo korpusa?
When you shoot a gun, hot shells eject. Catch'em they get used as evidence.
pabandyk tepala ginklams (Balistol arba Brunox) ir kokia nors siurkstesne medziagyte. be to jei tu kitam forume trinies ir taip tai smarkiai reklamuoji, tai ar verta cia klaust patarimu?
ginklai.net dingo kazkurSad
as bijau naudot koki neaisku ir ne tam skirta daikta, o vdrug isvis mano nickeli nutrins?
Mallderiss Parašyta:Sveiki, noriu paklausti ka dariti jeigu susibraizo juodos spalvos ginklo metalas? Neseniai ardziau, tai tarp varto vietas susibraize, gal turit kokiu minciu?
Mallderiss Parašyta:ginklai.net dingo kazkurSad
as bijau naudot koki neaisku ir ne tam skirta daikta, o vdrug isvis mano nickeli nutrins?
Tu pats sau priestarauji... koks nx nikelis jeigu jis juodas? tu ka visai gal? kaip tau silumino pagrindo juodintojas nikeli nuims (cia jeigu ka sidabrine spalva) jeigu jis dazo?! eik i guns.ru - ten populiariai isdestyta kaip naudotis ir kaip daryti.
holodkopf Parašyta:
Mallderiss Parašyta:Sveiki, noriu paklausti ka dariti jeigu susibraizo juodos spalvos ginklo metalas? Neseniai ardziau, tai tarp varto vietas susibraize, gal turit kokiu minciu?
Mallderiss Parašyta:ginklai.net dingo kazkurSad
Tu pats sau priestarauji... koks nx nikelis jeigu jis juodas? tu ka visai gal? kaip tau silumino pagrindo juodintojas nikeli nuims (cia jeigu ka sidabrine spalva) jeigu jis dazo?! eik i guns.ru - ten populiariai isdestyta kaip naudotis ir kaip daryti.
siaip tai as cia apie nikeli klausiau.
Pas malderi - juodas
pas mane - nickelis

Pereiti prie forumo:

Narys(iai) šioje temoje: 1 Svečias(ių)