Temos vertinimai:
  • 0 Balsų - 0 Vidurkis
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Peticija: EU : You cannot stop terrorism by restricting legal gun ownership.
#1
Jei neabejingi, pasirašykite:

https://www.change.org/p/council-of-the-...m=copylink
#2
Pratęsiant peticijos temą, pasiskaitykite ir nebūkite abejingi peticijai. Pasirašykite. Pasipriešinkime draudimams šiandien, kad nereiktų gailėtis rytoj.

http://www.delfi.lt/news/daily/lithuania...d=69700160
#3
Ir dar:

http://www.delfi.lt/news/ringas/politics...d=69696124

http://www.15min.lt/naujiena/aktualu/lie...9?comments

Prasideda rimta kova prieš ginklus. Pasirašykite peticiją, nebūkite abejingi.
#4
Baik tu, kokia čia rimta. Kažkoks sasaldemokratas kažką pabe.dėjo ir tiek.

Tik viena jo mintis ten teisinga - dėl savižudybių, taip, kaip ir įrodyta kad jų šaunamais ginklais padaugėja kai atsiranda tų ginklų daugiau (kam vargintis kažkuom kitu save dabot kai yra tokia efektyvi priemonė Wink). O visa kita eiliniai išsigandusio liberasto apsimetančio sasaldemokratu paistalai.
#5
Nereikia ignoruoti problemos, kaKa. Tema apie civilių nuginklavimą ES skamba jau ne pirmi metai ir tai labai rimta. Jei ES piliečiai tam nesipriešins, tiesiog vieną dieną teks parduoti turimus ginklus. Geriau, netauzijęs, pasirašyk peticiją ir išplatink ją kitiems.
#6
Deja cia ne Amerika, uzsimanytu uzdraust, labai lengvai ir greitai ta padarytu. Oponentu praktiskai nebutu. I sita dalyka manau reikia labai rimtai ziuret.
#7
Tuoj sugrius ES, nebus ir problemos. Big Grin
'===='
//'
~
Bėgu greitai, bet jei negaliu pabėgti, šaudau taikliai...¯\_(ツ)_/¯
#8
Va tuomet būtent ir bus problema, nes paskelbs ypatingąją padėti ir surinks visas berdankes. Smile Balsuokit, nemalę šūdo.
#9
Šiek tiek amerikos statistikos https://www.youtube.com/watch?v=8hyQDQPEsrs
#10
(2015-11-29, 21:13:13)Praeivis Parašyta: Šiek tiek amerikos statistikos https://www.youtube.com/watch?v=8hyQDQPEsrs

nu blem sitas tai belenka sneka. galetu dalyvaut laidoj "neobjesnimo no fakt".
#11
Paprašiau bendradarbio pasirašyt peticiją. Sako, "O kam?". Sakau, nu, kad civiliams, medžiotojams ginklai liktų. Atsako: "O tai policija turės ginklus?" -"Nu turės". -"Tai ir užtenka, civiliam nieko nereik. Nieks nesišaudys, mafijai bus labai sunku gaut ginklus, o kai kažko rimto reikės tai policija išspręs".

PZDC
#12
beeee Smile https://www.youtube.com/watch?v=x3c0JgZ59QQ
#13
Taip, daugelis net žalio supratimo neturi, kas yra savigyna, kas yra civilinė ginklų apyvarta ir kas yra juodoji ginklų rinka - gyvena savo siaurame, tariamai saugiame pasaulėlyje ir nemąsto apie galimas rizikas. Peticija skirta tiems, kas naudojasi savo smegenimis. Wink Nustebino, kad pasirašiusių skaičius, žinant ES gyventojų skaičių, toks žemas. Per visą ES yra apie pusė milijardo gyventojų. Daugiau ar mažiau jų disponuoja ginklais. Antai Suomijoje 100 gyventojų tenka 45,2 ginklo. Net jei vienas turi vidutiniškai tris ginklus, vis tiek tai bus apie 15% šalies gyventojų, kas sudaro apie 780000 asmenų, suinteresuotų pasirašyti peticiją. Tai čia vien Suomija. O kus kitos šalys? Šiam momentui peticiją pasirašė tik 215060 asmenų - va čia tai pypiec.

P. S. mano kolega, šaudantis ir dalyvaujantis varžybose irgi nepasirašė, mol aš tokiais niekais neužsiimu... dar vienas pypiec.
#14
Tai, kad Europoj , daugumoj valstybiu isvis neisivaizduojamas dalykas, kad kazkas gali nesiot pistoleta su leidimu. Kelios tik valstybes tokios pro gun - Baltijos salys, Cekija, Suomija. Butent del to labai lengvai galima uzdraust, nes nebus jokio pasipriesinimo. O sitie eurosilpnaprociai juk vos isgirde zodi ginklas, uzsidengia akis ir ausis.
#15
Nematau nieko keisto, surašyta šudinai, mėgėjiškai (jeigu kas skaitėt).
Rimti žmonės po bet kokiais š.dais nepasirašo.

O ko norėt iš tų kuriems "šiaip viskas dzin"? Čia apie tuos above paminėtus.

(2015-12-01, 10:46:01)vovocka Parašyta: Taip, daugelis net žalio supratimo neturi, kas yra savigyna, kas yra civilinė ginklų apyvarta ir kas yra juodoji ginklų rinka - gyvena savo siaurame, tariamai saugiame pasaulėlyje ir nemąsto apie galimas rizikas. Peticija skirta tiems, kas naudojasi savo smegenimis. Wink Nustebino, kad pasirašiusių skaičius, žinant ES gyventojų skaičių, toks žemas. Per visą ES yra apie pusė milijardo gyventojų. Daugiau ar mažiau jų disponuoja ginklais. Antai Suomijoje 100 gyventojų tenka 45,2 ginklo. Net jei vienas turi vidutiniškai tris ginklus, vis tiek tai bus apie 15% šalies gyventojų, kas sudaro apie 780000 asmenų, suinteresuotų pasirašyti peticiją. Tai čia vien Suomija. O kus kitos šalys? Šiam momentui peticiją pasirašė tik 215060 asmenų - va čia tai pypiec.

P. S. mano kolega, šaudantis ir dalyvaujantis varžybose irgi nepasirašė, mol aš tokiais niekais neužsiimu... dar vienas pypiec.
#16
O kas gi jau ten tokio šūdino ir mėgėjiško?
Kaip ir kas turėtų būti "tinkamai" surašyta?
#17
imho peticija neturi buti meno kurinys. amerikonai ant baikes buvo peticija su pakankamai parasu surinke death staro (https://en.wikipedia.org/wiki/Death_Star) statyboms, bei aisku topine peticija - dihidrogeno monoksido (H2O) uzdraudimui.

draudimai istatymais aisku smagu, bet juk jau tiek daug geru draudimu yra - kaip pvz nevogti, nesaudyti ir kitaip neskriausti kitu pilieciu ir tt. Deja kas draudziama, nera nepadaroma. Grieztos ginklu kontroles ir draudimai/ribojimai ginklus isigyti paprastiems pilieciams turi siek tiek pliusu - siek tiek mazesne dalis tu ginklu pateks i juodaja rinka, taciau ta dalis vargu bau ar yra tokia didele, kad juodojoje rinkoje zenkliai sumazetu ginklu ivedus ribojimus. Manau (speju, nes neturiu apie tai jokios geros statistikos), kad didzioji dalis ginklu turetu buti tiesiog nelegaliai ivezama i sali. Tai turetu buti daug paprasciau, negu bandyti pavogti ar nupirkti po viena ginkla is legalaus savininko - butu daug kipiso, tyrimu ir ieskojimu, bei tikrai ne visi pirkimai ar vagystes pavyktu.
#18
Na jau 239 tūkstančiai pasirašė. 61 betrūksta.
Nėra ko stebėtis kad nedaug pasirašo. Partizanai vistiek nelegaliais kaunasi, šauliai nežino, kad galima legaliai ginklus turėti (antraip nebandytų bereikalingo įstatymo stumti). Partinių medžiotojų arsenalai išliks neliečiami.
#19
https://www.facebook.com/praeitieszvalga...=3&theater Dziugu, kad zinomesni veikejai skatina ginkluotis.
#20
Paesano, šauliai žino visą tvarką, įstatymo pataisos daromos kitu tikslu.

Didžiausia problema kad nuo Lietuvos pasirašė tik apie 600 vnt. Medžiotojams matau tai visiškai vienodai šviečia - maždaug manęs tai neliečia, tuoj kaip palies tai maža nepasirodys.
#21
Tai čia visos ES mastu žopa, o ne peticija. Žinant, kiek procentaliai žmonių turi ginklus, kiek yra medžiotojų ir sportininkų, peticiją turėjo pasirašyti dešimtys milijonų ES gyventojų. O čia net 300000 kažin ar pasieks. Žopa ir tiek. Sportininkams pochui - galės eiti iš lanko šaudyti. Medžiotojus išvis būtų sveika palikti tik su lygiavamzdžiais šalia rusenančių bokštelių - che, žalieji bokštelių žemėlapį sudarinėja, ar žinojot? Big Grin Big Grin Big Grin
#22
Ok, dėl šaulių, tikiuosi, kad jie žino, ko nori. Tiesiog nebūnant organizacijos viduje keistokai atrodo šioks toks blaškymasis: tai jie nori automatinių ginklų, tai pusiau automatinių. Nemėgstu kartotis, bet kol šaulių sąjungos veikla priklauso nuo to, kokios partijos narys sėdi ministro poste, iš jos tėra gražus pavadinimas.
Apie peticiją. Daugeliui ginklų turėjimas yra privilegija, tame tarpe medžiotojams, kuriems jau pats priklausymas šiam rateliui buvo privilegija dar sovietmečiu. O kas suinteresuotas plėsti privilegijuotųjų skaičių? Tik ne jie patys. Priedo, ne be pagrindo tikisi tas privilegijas išlaikyti ne tik sau, bet ir palikuonims.
Aktualesnis klausimas būtų dėl įstatymo punkto apie legalių ginklų paėmimą karo ir nepaprastosios padėties atvejais panaikinimą. Karo padėties įstatyme apie tai nekalbama, nepaprastosios padėties įstatyme yra formuluotė "gali būti paimami".
#23
O ginklų ir šaudmenų kontrolės įstatyme yra formuluotė kad "yra paimami". Logiška, manau. Nes karo atveju dingsta tvarka, pradideda nebaudžiamumas, policija, kariuomenė ir kitos spec tarnybos ir taip daug darbo turi - puiki proga blogam kaimynui peršauti pimpalą (už tai kad tavo žmoną barškino) ir žmonai kontrolinį į galvą (nes ant kaimyno pasimovė).

Beje, aktualioje karo padėties įstatymo redakcijoje tavo minimo punkto nebeliko
#24
Būtent apie tai ir rašiau, kad formuluotė "yra paimami" tėra tik viename įstatyme. O mano kaimynus alkoholis baigia išnaikinti, nereiks nei karo.
#25
Jau lyg ir viskas ėjo protinga linkme, bet ir vėl shit hits the fan: https://www.all4shooters.com/en/Shooting...ms-United/


Pereiti prie forumo:


Narys(iai) šioje temoje: 1 Svečias(ių)