mes
Krepšelis
0 prekės
Jūsų prekių krepšelis tuščias
Pagrindinis IApie Oksalį
Kategorijos
Teka: 04:50
Leidžiasi: 21:56
Ilgumas: 17:05
3 Mėnulio diena
Teka: 06:54
Leidžiasi: 22:28
Medžiojami gyvūnai
Stirnos
Stirnos

Patinai 05.01-10.31 Patelės ir jaunikliai 10.01-12.31

Šernai
Šernai

Visus metus
Medžiojama varant 10.15-02.01

Lapės, Mangutai, Paprastieji šakalai, Paprastieji meškėnai, Kanadinės audinės, Nutrijos, Ondatros
Lapės, Mangutai, Paprastieji šakalai, Paprastieji meškėnai, Kanadinės audinės, Nutrijos, Ondatros

Visus metus

Miškinės ir Akmeninės kiaunės, Juodieji šeškai
Miškinės ir Akmeninės kiaunės, Juodieji šeškai

07.01-04.01

Kovai, Pilkosios varnos
Kovai, Pilkosios varnos

07.01-03.01

metų kalendorius

Apie Oksalį

„Oksalis - daugiau nei ginklai"


Oksalio istorija greičiausiai galima sakyti prasidėjo nuo tų laikų, kai mano tėvas man vaikystėje pradėjo skiepyti meilę gamtai. Pats joje atradęs poilsio vietą ir dvasios ramybę, sužadino manyje tokį pat susižavėjimą. Buvau mokomas su gamta bendrauti, jos klausytis ir mokėti jai atsakyti. Vėlesniais metais, pažinęs medžioklę supratau, kad gamtoje galiu būti ne tik kaip lankytojas, užmiršęs, kad pats esu gamtos dalis, tačiau galiu dėti savo pastangas gamtą išsaugoti, prižiūrėti ir išlaikyti ją savo vaikams bei anūkams tokią, kokią pažinau pats. Dėl šios priežasties man labai svarbu, kad žmonės dalyvaujantys gamtos procesuose, būtų jiems kuo geriau pasiruošę ir iš tiesų prisidėtų prie jos išlaikymo, o ne griovimo. Paleista kulka, nukirstas medis ar ištryptas takas neturėtų padaryti neatitaisomos žalos gamtai, dėl to kiekvienas nuleistuko paspaudimas, kirtis ar žingsnis turi būti atliekami atsakingai, tiksliai suprantant savo veiksmus ir jų prasmę. 


Savo klientams stengiuosi pasiūlyti ekologiškas prekių alternatyvas, kokybiškus, aukštos klasės produktus, kurie, esu užtikrintas, tarnaus ilgai ir tvarkingai. Tikiu, kad platus parduotuvių tinklas suteikia medžiotojams patogumo, taupo jų laiką ir kurą. Rūpindamasis medžiotojų taiklumu, siūlau prieš einant į mišką pasitreniruoti Oksalio šaudyklose, o savo saugumui ir gamtos gerovei šautuvus tvarkytis Oksalio remonto dirbtuvėse, kur galiu būti ramus, kad ginklai bus sutvarkyti tinkamai. Jau 11 metų kartu su Šv. Huberto bendrija skatiname ir propaguojame teisingos medžioklės principus, kuriame lietuviškas tradicijas.

Noriu, kad Oksalis būtų ne tik verslas, bet ir aktyvus floros bei faunos puoselėtojas, tarpininkas tarp gamtos ir žmogaus, suteikiantis galimybę turėti geriausią įmanomą patirtį gamtoje. Todėl kviečiu užsukti į Oksalį, susipažinti ir patiems įsitikinti, kad Oksalis tai daugiau nei ginklai.


Geros kloties linkintis, 

UAB „Oksalis" direktorius

Gytis Misiukevičius

Susisiekite su mumis
* – privalomi laukai
Naujienlaiškio prenumerata
Užsiprenumeruokite naujienlaiškį ir naujienas sužinokite pirmieji!
Daugiau nerodyti

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.