Atsakyti 

Temos vertinimai:
  • 3 Balsų - 5 Vidurkis
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DUJŲ BALIONĖLIAI. Visi klausimai/atsakymai ČIA ->
2010-06-11, 17:44:00
Atsakymas: #51
Del duju balioneliu panaudojimo
Tai nafig išvis tas klaidinantis draudimas reikalingas???

The most crucial element of a free society - private firearm ownership.

"A fear of weapons is a sign of retarded sexual and emotional maturity."
- Sigmond Freud
Aplankyti šio vartotojo web puslapį Rasti visus šio vartotojo atsakymus
Atsakant, šią žinutę cituoti
2010-07-14, 23:30:53
Atsakymas: #52
klausimas dėl dujų
Sveiki ,neseniai nusipirkau perfect cs gas 'STOP ATACK' iš oksalio ,taigi žinau kad jos yra vienos iš geraiusių ir žinomiausių dujų ir žmogų veikia "patikimai" ,tačiau skaičiau forumą ir radau tokį teiginį kad cs duojos neema šunų :O ,taigi gal žinote kaip yra iš tikrųjų ?
P.S jei kas nors turi šias ar kitas cs dujas parašykite kokių nors atsitikimų Smile
Rasti visus šio vartotojo atsakymus
2010-07-15, 09:16:02
Atsakymas: #53
klausimas dėl dujų
CS prastai veikia šunis, prastai veikia girtus. Apipiso pardavėjas tave, reikėjo imti pipirus, jie ima viską. Jei netiki - paklausk bet kurių apsauginių ekipaže dirbančių arba mentų, jie išbandę visokių ir įvairiose situacijose.

Tada jis tęsė: „Dabar, kas turi piniginę, tepasiima ją, taip pat ir krepšį,
o kas neturi kalavijo, teparduoda apsiaustą ir tenusiperka."
Lk 22:36
2010-07-15, 09:17:46
Atsakymas: #54
klausimas dėl dujų
SToP ATTACK turbut tik bandomas populiarinti dezodorantas, KO PFEFFER FOG, ;] kas nesutinka? kaina ir kokybe geriausia?
2010-07-15, 20:12:32
Atsakymas: #55
klausimas dėl dujų
CS šunų neveikia net kai koncentracija yra 5%, šitokios išvados galima prieiti paskaičius Didžiosios Britanijos policininkų forumuose. Jie ten naudojo 5% CS balionėlius, kuriuos jau baigia pakeisti naujas 0.3% PAVA(sintetinis pipiro pakaitalas) balionėlis, kuris yra analogiškas mūsų policininkų naudojamam Curd's Police. Kaip teigia Didžiosios Britanijos policininkai, kurie jau spėjo išbandyti naująjį balionėlį - PAVA gerokai efektyviau veikia žmones ir veiksminga prieš šunis(žinoma jei tik sugebi pataikyti į šunį su čiurkšliniu balionėliu). O jei reikia tikslaus atsakymo, kodėl CS dujos neveikia šunų : "CS has a limited effect on animals due to under-developed tear-ducts and protection by fur" http://en.wikipedia.org/wiki/CS_gas

Jei turi kalba eina apie šitą:
[Paveiksliukas: 2.1902_1.jpg]

Jo gamintojas yra Umarex, visiems gerai žinomo Walther ProSecur balionėlio gamintojas. Nežinau kiek tame balionėlyje yra CS(gamintojo puslapyje neparašyta), bet vien tas 10Lt kainuojantį NATO CS 0.5%(80mg) primenantis balionėlio purškimo mechanizmas mane nuo jo atbaido Big Grin
2010-07-15, 22:26:53
Atsakymas: #56
klausimas dėl dujų
o tai kurias geraiusia imti kad veiktu ir žmones ir gyvūnus bet kad butu iki 35lt nes lb brangiu nereik Smile
2010-07-15, 22:37:17
Atsakymas: #57
klausimas dėl dujų
Pfeffer KO pipirinis plačia čiurkšle (FOG) geriausias iš pigienų

2010-07-16, 16:54:38
Atsakymas: #58
klausimas dėl dujų
Aš turiu klausimą dėl dujų balionėlių. Vakar daviau draugui pažiūrėt ir jis iš durnumo papurškė nedaug. Esu girdėjęs, kad po pirmo tokio purkštelėjimo jei artimiausiu metu neteks juo daugiau naudotis tai laikui bėgant nešiojantis su savimi jis tiesiog susidėvės (užsikimš ir tik putos pro jį bėgs kai pradėsi purkšt). Kiek tai tiesa? Mano Balionėlis Cannon anti-attack. Manau Xamiakas turi žinot.

- Sigmond Freud
2010-07-16, 17:42:12
Atsakymas: #59
klausimas dėl dujų
Turėjau Cannon Anti-Attack 65ml, prieš metus buvau pirkęs ir jau pirkimo dieną išbandžiau. Tada to balionėlio neliečiau pusę metų. Kai jį po pusmečio išbandžiau jis veikė gerai, bet turiu perspėti, kad sunaudojus apie 30-40% balionėlio, staigiai išsitraukiant ir purškiant balionėlis "kvailioja". 65 ml balionėlis purškia 12s, 36ml - 8s.
2010-07-16, 18:26:28
Atsakymas: #60
klausimas dėl dujų
Tai jis vos paspaudė ir balionėlis labai nedaug išpurškė, gal net 5% tūrio neišpurškė. Smile Mano - 36ml.

- Sigmond Freud
2010-07-16, 20:12:17
Atsakymas: #61
klausimas dėl dujų
Nesupyk, bet kvaili tavo draugai, tai iš dujinio kambary iššauna, tai iš balionėlio papurškia Big Grin
2010-07-16, 20:27:18
Atsakymas: #62
klausimas dėl dujų
Nevisi taip griežtai laikosi Gun Safety kaip aš. Smile

- Sigmond Freud
2010-07-18, 21:45:23
Atsakymas: #63
klausimas dėl dujų
DefJam Parašyta:Aš turiu klausimą dėl dujų balionėlių. Vakar daviau draugui pažiūrėt ir jis iš durnumo papurškė nedaug. Esu girdėjęs, kad po pirmo tokio purkštelėjimo jei artimiausiu metu neteks juo daugiau naudotis tai laikui bėgant nešiojantis su savimi jis tiesiog susidėvės (užsikimš ir tik putos pro jį bėgs kai pradėsi purkšt). Kiek tai tiesa? Mano Balionėlis Cannon anti-attack. Manau Xamiakas turi žinot.
kiek atsimenu musu sensejus kalbejo tik apie pffefer JET, nes ten kazkokia leva veikimo sistema, a gal ne, ar apie fog, prastai isisavinau ta medziaga, kai apmyzo pirsta, ir teko pasisalint su masina. Smile
2010-07-19, 12:01:40
Atsakymas: #64
klausimas dėl dujų
Aš pasakojau atsitikima, kai pusiau išnaudotas balionėlis dar pusmetį voliojęsis mašinoje lemiamu momentu nesuveikė. Tai buvo pfeffer fog, kodėl nesuveikė - nežinau, spėju kad dujos nešėjos kažkaip išėjo.
BET norėčiau pabrėžti, kad ir prieš ir po to kokia dar 20-30 tokių pat pusiau išnaudotų suveikinėjo puikiai. Taigi finale teigčiau, kad kažin ar gamintojas ir balionėlio pigumas kokios nors įtakos turi, o tuo labiau purškilkio mechanizmas. Gi visi balionėliai yra elementarūs aerozoliai.

2010-07-31, 22:12:54
Atsakymas: #65
padėkit biški dėl dujų
kažka girdėjau kad dujas galima įsigyti nuo 16m. norėjau paklausti kiek tame yra tiesos ?
P.S .... nepykit už klaidas neveikia kelios raidės ant klaviatūros tai kopinu po raidę
2010-08-01, 08:00:37
Atsakymas: #66
padėkit biški dėl dujų
Teoriškai - netiesa, nes gali tik nuo 18 įsigyti. Praktiškai - draugiškas pardavėjas gal ir parduotų, nes bent jau aš kai perku tai nei asmens doko neprašo, nei į knygą rąšo. Aišku mano snukis jau jiems atsibodęs ir be ID Smile

2010-09-28, 16:54:48
Atsakymas: #67
Dujų balionėliai: Geliniai ir purškiantys putas
Sveiki. Gal forumiečiai pasidalintų mintimis apie šiuos balionėlius? Jie skirti daugiau naudoti patalpose. Kurie geresni,veiksmingesni? O gal tai vienas ir tas pats? Lietuvoje jų pirkti nemačiau, tai gal pasidalinsit informacija kurioj parduotuvej jų yra pirkti? Pradžiai būtų tiek klausimėlių.
2010-09-28, 19:42:45
Atsakymas: #68
Dujų balionėliai: Geliniai ir purškiantys putas
BalticArms parduoda. Pirma pozicija: http://www.balticarms.lt/index.php?id=1582

Turiu, bet išbandyti neteko.
2010-11-21, 23:52:17
Atsakymas: #69
RE: klausimas dėl dujų
apturejau sioki toki konflikteli kuri suvaldziau be kazkokiu fiziniu pasekmiu ir perkeliau i teisesaugos rankas bet vistiek susimasciau del saugumo Huh ypac kai tokie buna pacukai prisoka ir panasiai

nusprendziau kad reiktu bent koki balioneli isigyti

kiek skaiciau forumus tai speju as turiu pigiausia duju balioneli nes kainavo tik 10 Lt

idomu ar kasnors bande ar zinot kaip veikia nes gal ten tik vanduo su pipirais Big Grin

http://shop.klu.com/Pepperspray-American...l_384.html

siaip dar niekada neteko spec. priemoniu panaudoti Blush
2010-11-22, 15:11:29
Atsakymas: #70
Turi šūdą. Pirk kaip minimum Pfeffer KO, jis labai geras, o kaina tik ~20lt
2010-11-22, 15:54:57
Atsakymas: #71
chuliganas kaip visada nieko konstruktyvaus nesugeba pasakyt... Rolleyes

Siaip tai nezinau koki balioneli cia turi ,bet kainos atzvilgiu turbut nera pirmos klases produktas kaip ir apskritai balionai uz 20lt. pats turiu WPS ,nesiskundziu. Smile
2010-11-22, 17:59:56 (Paskutinį kartą redaguotas: 2010-11-22 18:03:53 by klaustukas.)
Atsakymas: #72
tai as tikrai nesigincyju ir nesakau kad tai geras balionelis Big Grin

tiesiog balionelis kurio niekas kaip suprantu dar nera bandes tai man smalsu pasidare kas cia per daiktas pas mane Big Grin

bet kaip suprantu kainos atzvilgiu tai sitas be konkurencijos Big Grin nors pirkau ne is parduotuves Rolleyes
nes vistiek sakykit ka norir 20 Lt tikrai ner daug kaip uz daikta kuris galbut gyvybe issaugot gali o cia 10 Lt net pats nustebau kai kaina pasake

galeciau purkstelt kokiam rusy ir paziuret kas daros bet kad nenoriu kol naujas svarus visas toks ir dar ta apsauga net nenulauzta tai pasiliksiu gal kada panaudot iseis Blush

del to palyginimo su balionu uz 20 Lt tai dar pasigincyciau turbut
20 lt - PVM = 16.53 Lt
dar atimkit parduotuves pelna ir islaidas tai gausis savikaina apie 10 Lt

sakyciau lyginti situ dvieju balionu nepabandzius butu nelogiska Undecided
2010-11-22, 19:44:46
Atsakymas: #73
(2010-11-22 15:54:57)neonzn Parašyta:  chuliganas kaip visada nieko konstruktyvaus nesugeba pasakyt... Rolleyes

Siaip tai nezinau koki balioneli cia turi ,bet kainos atzvilgiu turbut nera pirmos klases produktas kaip ir apskritai balionai uz 20lt. pats turiu WPS ,nesiskundziu. Smile
Kas nekonstuktyvaus? Nori pasakyt, kad už tuos 3 eurus ten geras daiktas bus? Pats su tuo KO vaikštau ir pasitikiu jo efektyvumu. Va buvau draugui su senu ant rankos papurškęs (čia kaip eksperimentas buvo Angel ) atseit daug ant veido nenorejo, patrynė žandą (ne akį) ir labai skubiai užsinorėjo keliauti namo, mat pradėjo deginti veidą ir kaip nekeista, akį taip pat. Smile
2010-11-23, 00:33:30
Atsakymas: #74
(2010-11-22 19:44:46)Chuliganas Parašyta:  
(2010-11-22 15:54:57)neonzn Parašyta:  chuliganas kaip visada nieko konstruktyvaus nesugeba pasakyt... Rolleyes

Kas nekonstuktyvaus? Nori pasakyt, kad už tuos 3 eurus ten geras daiktas bus? Pats su tuo KO vaikštau ir pasitikiu jo efektyvumu. Va buvau draugui su senu ant rankos papurškęs (čia kaip eksperimentas buvo Angel ) atseit daug ant veido nenorejo, patrynė žandą (ne akį) ir labai skubiai užsinorėjo keliauti namo, mat pradėjo deginti veidą ir kaip nekeista, akį taip pat. Smile
jeigu biski butum pasigilines, tai tas jo rodomas balionas kainuoja tiek pat kiek ir tavo... todel nemanau ,kad gali komentuot preke ir sakyt ,kad jis shudas nes gyvenime pats jos nebandei.
2010-11-23, 20:43:42
Atsakymas: #75
Visi geri , bet WPS geriausias !!! Big Grin

If you always do what you've always done, you will always get what you awlays got.
Atsakyti 

Pereiti prie forumo:

Narys(iai) šioje temoje: 1 Svečias(ių)