Oksalio forumas
Pneumatiniai ginklai - Versija spausdinimui

+- Oksalio forumas (http://www.oksalis.lt/forum)
+-- Forumas: Forumai (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forumas: Laisvalaikis ir pramogos (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Temos: Pneumatiniai ginklai (/showthread.php?tid=5)

Puslapiai: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19

CO2 - Stark - 2007-09-29 17:49:44

Nueik i http://www.ginklai.net, http://www.airguns.lt, gal ten rasi atsakymus. Smile

CO2 - STT - 2007-10-01 17:00:35

ok ačiū, bandysiu ieškoti Wink

CO2 - Vytautas - 2007-10-26 00:45:51

o kam tau juos perdarineti ar pildyti, jei su co2 balioneliu issaunama apie 50-60 geru suviu, o tai kainuoja tik 5lt.
kam dar kazka daryti?
o apie papildima kazka girdeti teko, bet manau tai yra nereikalingas rupestis, sutaupisi pora litu, o laika prarasi.

CO2 - STT - 2007-10-30 22:09:36

aš tiesiog pasidomėjau ar tai imanoma irviskas, taigi nesakau kad taip darysiu Wink

CO2 - Vytautas - 2007-11-05 14:32:02

beje! neseniai radau http://www.arsenal.lt puslapije, kad pas juos co2 balioneliai tik po 3LT, jei neklystuWink

CO2 - STT - 2008-01-06 21:36:17

Tai va nusipirkau Beretta elite II ir kolkas esu tikrai patenkintas su balioneliais nera taip blogai kaip galvojau kad gali buti. Saudo irgi gana galingai kaip uz tokia kaina (200LT) sampano butelius skaldo praktiskai be problemu Smile Na o balionelio pakanka mazdaug 7-8 apkabom tai yra apie 130-140 suviu tiesa pakanka tiek jeigu issaudai visa balioneli per viena saudyma

CO2 - Vytautas - 2008-01-08 11:15:31

taip pat isigijau Beretta Elite II, norejau paklausti, ar pas tave nera problemu su ja? nes pas mane toks dalykas, kartais nepaima sovinio is apkabos, ir net labai daznai nepaima. gal spyruokle bloga?? pirkau pries isvikstant i vokietija, todel neturejau galimibes nunesti i oksali, kad pakeistu, o garantija duoda tik 2 sav. siaip tai smagus daikciukas ir atrodo neblogaiSmile

CO2 - STT - 2008-02-21 22:53:21

Ne man tokiu problemu neiskilo Smile Tik viena syki buvo uztriges sratas tarp apkabos ir ir sieneles bet gana greitai sita "gedima" pasalinau Smile

Geras,taiklus,galingas orinis sautuvas laisvalaikiui...Jusu nuomones. - WeeBow - 2008-02-22 20:59:45

Kaip manote, koks orinis sautuvas yra geriausias pasaudyt gamtoje i taikinius su optika? Koks butu geriausias kokybes (galingumo, taiklumo) ir kainos santykis? Rasykite savo nuomones...

Geras,taiklus,galingas orinis sautuvas laisvalaikiui...Jusu nuomones. - bowie - 2008-02-28 12:44:38

ziurint kiek tu gali sau leisti sei pramogai jeigu gali isleisti 800lt tai vienareiksmiskai UMAREX 850 AIR MAGNUM o jeigu tiek negali sau leisti tai is kometos ar norikos firmu nes jiems ir garantije didele

Geras,taiklus,galingas orinis sautuvas laisvalaikiui...Jusu nuomones. - Leopoldas - 2008-02-28 12:54:30

As tai rinkciausi Gamo CFX. Lengvas upgreidas ir jau turi visus gamiklinius parametrus. Upgreidas kainuos apie 80 Lt. Jei nori, tai visada yra ten kur ideti dujine spiruokle.

Geras,taiklus,galingas orinis sautuvas laisvalaikiui...Jusu nuomones. - tomasito - 2008-02-28 15:48:01

Leopoldas,o ant gamo CF 30 sunkus upgreidas? Draugelis turi gamo CFX, o pas mane gamo CF-30. Abu pirkome ginklus kartu. Uztiuningavo nemokamai.. Galiu pasakyti, kad mano ginklas uz jo, lupa geriau ir isvaizda mano ginklo kur kas grazesne.. Gamo CFX plastmasinis, o CF 30 buoze medine, kuri daro sautuva patrauklesniu... Parasyk apie dujine spyruokle truputi placiau jei nesunku.. Zinai kur tokia spyruokle gauti? Koks ginklo galingumas su dujine spyruokle?

Geras,taiklus,galingas orinis sautuvas laisvalaikiui...Jusu nuomones. - Vytautas - 2008-02-29 02:21:11

turiu GAMO SHADOW 1000 su gamykliniais parametrais(o tai 300m/s!!!). manau kad laisvalaikiui tikrai daugiau nieko netruksta, ir kaina nera kosmine. apie 600litu kiek pamenu. beje parduodu, nes neturiu galimybes saudyti. vasara pasaudziau kelis kartus ir laukia kitos vasarosSmile) tikrai geras zaisliukas, su deklu prasau 600lt, nes kaip naujas, o beto parametrai gamykliniai atstatyti. vat.

Geras,taiklus,galingas orinis sautuvas laisvalaikiui...Jusu nuomones. - WeeBow - 2008-02-29 10:25:40

Na jis naujas 540lt. Patiuninguoja daznai nemokamai. Uz 500lt paimciau su deklu... O optikos ner? Jei ka, rasyk man i maila baublysv@gmail.com

Geras,taiklus,galingas orinis sautuvas laisvalaikiui...Jusu nuomones. - WeeBow - 2008-02-29 10:41:01

Ir rimtai, kaip del CFX ir CF-30? Kuri geriau verta pirkti? Kokiu minusu turi vienas ir kitas ir kodel CFX brangesnis, nors yra plastiko buoze? Ir dar vienas klausimelis, ar verta pirkt CF-30 jei is jo issauta apie 4000 suviu? Speju reiks iskart spirale keist...

Geras,taiklus,galingas orinis sautuvas laisvalaikiui...Jusu nuomones. - Leopoldas - 2008-02-29 20:09:12

Issamesni atsakymai apie pneumatinius ginklus yra puslapuje http://www.airguns.lt Zinau kad dujine spiruokle deda toks Aras is pardavkes Vilniaus ginklai, kuri yra Kaune.

Geras,taiklus,galingas orinis sautuvas laisvalaikiui...Jusu nuomones. - tomasito - 2008-02-29 21:16:07

Leopoldas, dekui uz informacija.

Geras,taiklus,galingas orinis sautuvas laisvalaikiui...Jusu nuomones. - bowie - 2008-03-05 12:42:36

jeigu jau nori neziurek tu gamo su kreivais vamzdziais geriau pirk cometa fenix i je ir galesi deti dujine ir bus taiklesnis uz cfx cia jau tasiteisines dalykas

Geras,taiklus,galingas orinis sautuvas laisvalaikiui...Jusu nuomones. - tomasito - 2008-03-05 14:06:56

bowie, tu cia ereziju neskleisk okay? As pats turiu GAMO CF-30... Jei turi kreiva ranka, tai tau bet kurio sautuvo vamzdis bus kreivas.. O GAMO firmos pneumatiniai sautuvai bene geriausi is oriniu, kurie parduodami LT rinkoj.. Kainos ir kokybes santykis labai gerai dera. O be to pas Gamo eina fiksuotas vamzdis, tai nezinau kame pasireiskia tas kreivumas vamzdzio..? Jei jau sakai taip, tai pagrisk savo nuomone?

Geras,taiklus,galingas orinis sautuvas laisvalaikiui...Jusu nuomones. - bowie - 2008-03-17 11:03:37

sveiki noreciau paklausti gal kas zinote ka apie NORICA QUICK nes pamaciau oksalyje ir labai susidomejau ir manau as je paimsiu nes tikrai grazus ir kaip manau geras sautuvukas

Geras,taiklus,galingas orinis sautuvas laisvalaikiui...Jusu nuomones. - bowie - 2008-03-31 11:49:50

sveiki nusipirkau NORIKA QUICK patvarkysiu truputeli ir galesim pasiziureti kurio ranka kreiva o as taip sakau del to jog turejau as ta cfx ir labai likau nepatenkintas del uztaisymo ir vamzdzio kokybes na gal tik pas mane taip o gal ir pas ka dar yra tokiu problemu nes visokiu yra

Pneumatika - jodaszmogus - 2008-07-30 11:14:14

Sveiki, noriu paklausti ar pneumatini ginkla reikia ko nors tepti? jai reika tai ko ir kas kiek laiko?

Pneumatika - DefJam - 2008-07-30 15:06:16

Kas 500 suviu rekomenduojama. Siaip geriausia automobiliniu tepalu. Wink

Walther P88 - Ajris - 2008-08-09 16:11:06

Walther P88 9 mm nikeliuotas, medine rankena pistoletas...
Walther P88 LE 2007 plieninis su plastmasine rankena 9 mm pistoletas...

Kuom skiriasi sie du daikciukai gal kas zinot kokiu naujienu ? Smile
KAINA tapati.
SVORIS irgi toks pac, nors vienas is ju plieninis, o kitas tik nikeliuotas.
Bei plastmasine ir medine rankena.

Labai patiko ir uzsimaniau sito ginklo tik nezinau kuri rinktis...
Prie plieninio yra dar kazkoks LE parasyta ir 2007metu o nikeliuotas 9mm. Ka tas LE galetu reikst ? kodel ant jo tesiog neparase plieninis 9mm?? :-\
Ziurint i juos kartu kazkodel darosi idomu kuom vienas nuo kito gali skirtis netik rankena ar metalu Smile
Per Google>vaizdai irasius Walther P88 is nuotrauku susidariau tokia nuomone kad kaikurie skirtyngai issiardo, taprasme vienu pertvara issisuka kitu ne, o treciu isvis nusiema tas vamzdis per kuri kulka issauna... tai man ir smalsu ar site du is Oksalio kuo nors vienas uz kita ipatingesni Smile
Tai va zodziu neprievartauju jusu Big Grin bet laukiu idomiu atsakimu Wink

Walther P88 - DefJam - 2008-08-10 15:36:28

Xamiakas, ka tu nusisneki? Big Grin Visai neatrodo gaidiskai.