Oksalio forumas
Renkuosi ginklą - Versija spausdinimui

+- Oksalio forumas (http://www.oksalis.lt/forum)
+-- Forumas: Forumai (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forumas: Ginklai (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Temos: Renkuosi ginklą (/showthread.php?tid=2147)

Puslapiai: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33

RE: Renkuosi ginklą - Saurimas - 2012-08-23 17:55:21

(2012-08-23 16:57:51)Blitzkrieg Parašyta:  ka manot apie toki varianta? http://www.ginklupasaulis.lt/skelbimai/savigynos-ginklai/koviniai-pistoletai/parduodu-sig-sauer-p2260/ Puiki kaina man atrodo Smile

Esi jaunas ir d...., mergų su juo kabinti negalėsi, todėl pirk tai, kas praktiška visais aspektais:
http://www.ginklupasaulis.lt/skelbimai/savigynos-ginklai/koviniai-pistoletai/parduodu-glock-192/
Jei turi gerą liežuvį, dar nuderėsi.

RE: Renkuosi ginklą - kranklys - 2012-08-23 18:22:58

butent!, Saurimai gerai sako, kad mergu su ginklu nekabinsi... imk glock'19!

RE: Renkuosi ginklą - Blitzkrieg - 2012-08-23 18:42:44

Kadangi ketinu su merga daug saudyt, tai aisku jai gerai butu glockas del svorio, nes dabartinis walther cp88 jau jai sunkokas.. Big Grin

RE: Renkuosi ginklą - DefJam - 2012-08-23 19:40:26

(2012-08-23 16:57:51)Blitzkrieg Parašyta:  ka manot apie toki varianta? http://www.ginklupasaulis.lt/skelbimai/savigynos-ginklai/koviniai-pistoletai/parduodu-sig-sauer-p2260/ Puiki kaina man atrodo Smile

[Paveiksliukas: tumblr_lnvvueuSsj1qcj56b.png?1318394475]

RE: Renkuosi ginklą - Blitzkrieg - 2012-08-23 20:58:56

NA tai geriau pakomentuok, o ne tuos feisus mesk. Smile rasiau juk, kad pirma ginkla renkuos, tai naturalu, kad truksta man cia praktinio ismanymo. Dabar pasitikrinau, kad LGF uz 3200 parduoda p226, reiskia ciuvas per puse parduoda. Kiek as domejaus ginklais tai man atrodo, kad sig saueriai yra hi endiniai ginklai.

RE: Renkuosi ginklą - kranklys - 2012-08-23 22:20:47

nebenervuok, imk glock'19 ir saudysi ir nesurudys ir parduosi visad gerai ir liksi patenkintas. man irgi kartais vis uzein noras kazkaip "atsinaujinti", kazka "netiketo" isigyt, bet glock'as lieka tuo, su kuriuo dazniausiai buni ir niekad nenuvilia. nes puikiai pagamintas ir juo ginkluojasi istisos institucijos, armijos, salys ir tt. tai neitiketinas paprastumo ir patvarumo derinys. rankoje guli puikiai ir kuo toliau tuo smagiau. ginklas yra skirtas pasleptam(!) nesiojimui, o tai reiskia, kad jis atliks grynai praktini darba ir jo visa "estietika" px- pries nieka nepamandravosi; cia ne i'phaunas ar koks ten ipuodas Wink

RE: Renkuosi ginklą - Saurimas - 2012-08-23 23:02:23

(2012-08-23 20:58:56)Blitzkrieg Parašyta:  NA tai geriau pakomentuok, o ne tuos feisus mesk. Smile rasiau juk, kad pirma ginkla renkuos, tai naturalu, kad truksta man cia praktinio ismanymo. Dabar pasitikrinau, kad LGF uz 3200 parduoda p226, reiskia ciuvas per puse parduoda. Kiek as domejaus ginklais tai man atrodo, kad sig saueriai yra hi endiniai ginklai.

Sukonkretink savo tikslus. Ginklas savigynai, sportui ar šian bei ten pamojavimui? Xamiakas milijoną kartų yra rašęs Glocko pranašumus prieš kitus tos kainos pistoletus, todėl pirkdamas kitą jau darai klaidą. Kitų tavo veiksmų seka - pirmosios klaidos pasekmės.
Aš puikiai suprantu, kam tau ginklas, todėl pirk ilgąjį, nes šitas palieka didenį įspūdį. Šiuo atveju, tik Saigą, nes daugiau nėra, ką rinktis. Bet ir tų liko 7.62X39 kal.
Nori pistoleto, bet nenori Glock'o? Abejoju, kad kas nors darys klaidą ir rizikuos vėliau būti prakeiktu ir iškeiktu dėl netinkamo pasiūlymo. Tiesa tokia, nori full metal, tai patikėk, pas Saigą, jo daugiau.

RE: Renkuosi ginklą - Blitzkrieg - 2012-08-23 23:42:19

Man reikalingas pistoletas kuriuo saudysiu tiesiog saudykloj, karta per savaite, su drauge. Kadangi taiklumas yra aktualu, tai vamzdzio ilgesnio noretusi. KAi pramoksiu saudyti, noreciau isbandyt jegas ir praktiniam saudyme. Su savim ginlo nesinesiosiu kiekviena diena, todel svoris ir dydis nera aktualu labai. Jau minejau, kad zaidziau nemazai laiko su pneumatika, dabar noriu isbandyti kovinius.
As nesakiau, kad nenoriu gloko, tiesiog neisipaiso i mano suma, Jeigu pavyktu uz 1600 tada man tiktu, bet as cia jusu klausiu kuo tas sig saueris blogas? ar jis prades gest kaip cz 75, dalys brangios? ar kas jam blogai ? Be to pagal nauju kaina tai sig yra tukstanciu brangesnis uz glocka, todel tai nera ta pati kaina. Tai logiska, kad pirkdamas brangesni ginkla as tureciau tiketis, kad jis man labai gerai tarnaus. Nu cmon, as domiuosi, man idomu. Praeiti modeliai atkrito del kalibro netinkamo sportui. O del estetikos ,tai man dzin ta estetika. (Jeigu jau kalbant apie estetika, tai man tobulas yra beretta 92 fs chromuotas.) Ir tikrai neneigsiu ,kad man nesinoretu tureti grazaus ginklo, kuri butu malonu tureti, liesti itt. Bet siuo atveju pistoletui as galiu skirt max 1500-1600, pasirinkimu daug neturiu ir px man ta estetika siuo atveju, nei as turiu pries ka ji rodyt nei as rodyciau, kad mane po to debilu del to ginklo isvadintu. (kam tau tas ginklas? nuo ko ginsies?!) Big Grin
Nereik tos ironijos del saigos. As saiga lygiavamzde ziurejau ir tai butu daiktas su kuriuo galeciau ramiai sedeti sodo namuke, pasitiuninguociau pigiai itt. Nu, bet dabar prasau patarimu del pistoletu, as suprantu, kad jum glokas yra geriausias pistoletas, nieko nesakau, bet mane domina ir nuomones apie kitus modelius.

RE: Renkuosi ginklą - Saurimas - 2012-08-23 23:54:47

Niekas tavęs nenušaus, jei paskambinsi tuo skelbimu ir pabandysi nuderėt Glock'o kainą. Ir neprisigalvok ieškoti taiklumo pistoletuose pagal vamdžio ilgį. Yra ribotas atstumas jais šaudyti ir tai daro daug maž vienodai.
Dėl SIG nieko negaliu pasakyti, neturėjęs, nešaudęs. O apie tobulus ginklus, tai pažiūrėk Kimber 1911 , gal pakeisi nuomonę.

RE: Renkuosi ginklą - Blitzkrieg - 2012-08-24 00:09:49

Na tai nori pasakyti, kad taiklumo atzvilgiu tiek koks makarovas tiek cz 75 saudys vienodai taikliai ? BUtent del vamzdzio ir nusipirkau walther cp 88 competition, geriau isisuka kulka, pastovesne trajektorija, reziume tikrai taikliau saudo negu dauguma trumpesniu pneumatiniu pistoletu. Jei i zmones saudyt, tai gal ir dzin tas vamzdis, bet jei i taikinius, tai tas pastebima. NEzinau, gal cia kiti fizikos desniai galioja koviniu pasauly.

RE: Renkuosi ginklą - vovocka - 2012-08-24 06:57:55

(2012-08-23 23:42:19)Blitzkrieg Parašyta:  Man reikalingas pistoletas kuriuo saudysiu tiesiog saudykloj, karta per savaite, su drauge. Kadangi taiklumas yra aktualu, tai vamzdzio ilgesnio noretusi.

Tai gal pradžiai surizikuok ir išsipirk pasišaudymą įvairiais ginklais, jei dar neteko jų išbandyti - palaikysite rankose įvairius prietiasiukus ir nuspręsite, kuris tinkamesnis...

RE: Renkuosi ginklą - wolfl - 2012-08-24 07:07:06

Gerai, chebra, baikit tyčiotis - normaliai buvo paklausta, o nusivažiuota į lankas.
Kaip suprantu autoriaus patirtis - nulinė, jei apie tokius dalykus klausiama.
Tada mano pamąstymai:
1. Ginklas, skirtas gulėti seife ir keliauti į šaudyklą iš principo gali būti belekoks. Kad ir ką čia visi glokofilai aiškintų. Ne tame kriterijus.
2. Jei pradėti žiūrėti ne naujus - ženklią persvarą dėl savo konstrukcijos turi Glokas. Tiesiog mažiau šansų kad bus "sudrožtas" ar "apdrožtas".
3. Svarbiausia - nenusivilti pirmu ginklu. O tai paskui situacijos taisymas ir kainuoja brangiai, ir nebėra to susidomėjimo/susižavėjimo. Nes ginklas - ne telefonas, taip paprastai nepakeisi, gali tik dar vieną įsigyti greta.
4. Šaudymui tik šaudykloje (be nešiojimo) vienas rimtų kriterijų - dydis/svoris/patogumas. Ypač jei planuojama su mergina/drauge/žmona dalintis. Man asmeniškai Sig22x serija per didelė kad būtų patogi. Nors rankos nemažos.
5. Pistoletinis "šaudymas" paprastai itin retai ir tik labai iškrypusiais variantais būna toliau nei 20 metrų. O tokiam atstume centimetras ar du vamzdžio neturi įtakos. Ypač jei tai šaudoma pramogai, o ne žudant muses. Sportininkai tiesa turi kitą nuomonę, bet kai jų įranga kainuoja _kartais_ brangiau, jiems tai atleidžiama.
6. Šiais laikais kaina nėra ekvivalentas kokybei, taip kad gali pasitaikyti visko.
7. Šaudant kas savaitę (taip duota) labai aktualu kalibras. Ir .45 kainuos atitinkamai. Kaip ir bet kokia kita egzotika.
8. Paprastai žmonės, apsisprendę įsigyti ginklą, būna dviejų kategorijų: a) "pacanas" - px viskas, svarbiausia "krūtumas", ir b) "subrendęs" - px ką kiti sako (įskaitant forumus) Wink
9. Dėl ilgojo ginklo - pagrindinis apsisprendimas lygiai taip pat - kam ir kaip bus naudojama. Tai lemia du pragrindinius kriterijus - graižtvinis ar lygiavamzdis. Ir vieni ir kiti turi savų privalumų ir trūkumų, apie kuriuos ilgai galima bus diskutuoti jei reikia.
10. Dėl saigos niekas labai nieko ir nesako, bo LT kažką graižtvinio a la "assault rifle" arba nėra, arba žiauriai brangu ir į nurodytą pinigų sumą neįsipaišo. Taip kad ir klausimas dėl "pigaus" tiuningo labai abejotinas - ar domėtasi kie ktas pigumas atsieina?
11. Jei žiūrėti į lygiavamzdį "sėdėjimui sodo namuke" - labai gražiai įsipaišo 12kal. Mossberg ar panaši pompa - LGF kaip tik neypač brangiai turi/turėjo, o ir skelbimuose kartais išlenda.

Kol kas tiek, reikia bėgti, verčia dirbti. Vėliau pratęsiu jei bus pageidavimas.

RE: Renkuosi ginklą - Saurimas - 2012-08-24 10:01:29

(2012-08-24 07:07:06)wolfl Parašyta:  10. Dėl saigos niekas labai nieko ir nesako, bo LT kažką graižtvinio a la "assault rifle" arba nėra, arba žiauriai brangu ir į nurodytą pinigų sumą neįsipaišo. Taip kad ir klausimas dėl "pigaus" tiuningo labai abejotinas - ar domėtasi kie ktas pigumas atsieina?

Pakankamai nedaug, nes pasirinkimas nuo kinietiškų iki izraelietiškių detalių. Už 1000 lt galima pakeisti apsodą, teleskopinę buožę, rankeną, kompensatorių, nuleistuką, nusipirkti kolimatorių, priekinę rankeną, kokį šūdiną airsofto laikiklį ir dar liks kebabui.

RE: Renkuosi ginklą - Xamiakas - 2012-08-24 11:39:44

(2012-08-24 10:01:29)Saurimas Parašyta:  ir dar liks kebabui.

LMFAO Big Grin

O šeip wolfl labai teisingai susumavo.

RE: Renkuosi ginklą - kranklys - 2012-08-24 13:54:21

taip, wolf gerai susumavo, bet per kastus sunkiasi, kad "glock'as geriausia" Big Grin

RE: Renkuosi ginklą - wolfl - 2012-08-24 14:14:47

Na, pirmai mašinai irgi E klasės mersedeso tikriausiai neimsi būdamas 19 metų?
Tai va - glokas yra optimaliausias daiktas pagal kainą.
Jei imti pagal geriausią kainą - ko gero už makarovą nelabai kas bus geriau.
O patinkančių ir norimų gali kiek nori rasti.

RE: Renkuosi ginklą - kranklys - 2012-08-24 14:31:45

taip, bet dar sakyciau, kad tas "optimalumas" del glock labai jau su dideliu kokybes procentu... na, makarovas savaip turi zavesio ir visai imanoma jame ieskot ir net estetinio pasitenkinimo Smile

RE: Renkuosi ginklą - Glokas26 - 2012-08-24 15:43:59

Man asmeniskai Glock 19 yra per didelis tam kad ji nesiotis uzsikabinus ant juosmens ar po pazastimi. Glock 26 jau patogiau ir tai dar reik pasukti galva kad nesimatytu iskilimu ant rubuSmile

RE: Renkuosi ginklą - Blitzkrieg - 2012-08-24 16:09:32

nu va, dekui uz gerus atsakymus. Dar liko laiko iki isigijimo, nuvarysim i saudykla ir isbandysim. nuo cz 75 iki gloko Smile Ir siaip naturalu, kad man idomu ka zmones sako forume, as daugiau nepazistu zmoniu kurie praktikuoja saudyma is koviniu ginklu. Turiu viena drauga kuris labai daug tuo domisi, bet jis pats ginklo negali turet del savo akiu, todel cia ir klausiu.

O del ilgo graiztvo ir ala assault tipo, tai pradedant nuo walther G22 ir baigiant tais is guncare http://guncare.lt/goods/gid,566/Ginklai.html Na pasirinkimas nedidelis, visi .22lr bet kazko tokio tikrai noreciau del pigaus saudymo ir tolimo saudymo kas man patinka.
walther G22 yra nemazai is skelbimuose, matyt nelabai patenkinti jais zmones. Tiesa LGF jis apie 1000 kainuoja, VG beveik 2 praso. Big Grin
Del saigos modifikaciju tai populiarus ginklas Amerikoj, pats ziurejau priedeliu kainas, tikrai galima nebrangiai patiuninguot. Is tokio retkarciais tik pasaudyt galima butu, bet pats ginklo turbinimas daug malonumo sukeltu, lygiai taip pat kaip ir oriniu modifikavimu. Gal kas supras mane.Big Grin Na, bet pirmiausiai nusipirksiu geresni pistoleta po to jau ziuresiu kiek lieka.

RE: Renkuosi ginklą - kranklys - 2012-08-24 16:17:21

bet koki ginkla nesiotis nera patogu taip, kad jis butu taip kaip nebutu- visad jausi, visad reiks galvot, kur paslept ir tt. man asmeniskai 19 patinka, kad yra pilnai paimamas i ranka ir labai tvirtai i ji gali "isikibti" ir rauti, kas labai, mano manymu, bus svarbu streso, kautyniu, grumtyniu metu. kitaip sakant, kad butu galima staigiai suciupinet, sugriebt ir tai svarbiau siek tiek nei nesiojimo nezymus patogumas. del rubu ir kt dalyku, tai cia labai daug pridiskutuota yra. kiekvienas savaip apsirenges ir turi specialiu poreikiu, bet zmogui, kuris megsta laisvesnius rubus, tai paslepimas tikrai neproblema. pvz languoti ar kaip nors kitaip raini marskiniai puikiai maskuoja ginklo kontura, jei jis netycia islenda... jei tureciau kruva pinigu, tai tureciau nuo 17 iki 26 glokus ir derinciau pagal "vakarelio koda" Big Grin

RE: Renkuosi ginklą - Xamiakas - 2012-08-24 16:31:42

(2012-08-24 15:43:59)Glokas26 Parašyta:  Man asmeniskai Glock 19 yra per didelis tam kad ji nesiotis uzsikabinus ant juosmens ar po pazastimi. Glock 26 jau patogiau ir tai dar reik pasukti galva kad nesimatytu iskilimu ant rubuSmile

Bet tai randa žmonės problemų... įsigyk tašiuką nešiojimui, problem solved.

RE: Renkuosi ginklą - Blitzkrieg - 2012-08-24 16:37:11

As kiek ziurejau apzvalgu is rimtu ginklininku youtubej, tai nemazai ju sake, kad su savim butent glock 19 nesiojasi del patogumo.
kad ir cia http://www.youtube.com/watch?v=L-Djb8JSPXU 1:35

RE: Renkuosi ginklą - kranklys - 2012-08-24 18:27:47

nesiojimui ant dirzo ypatingai rekomenduociau firmini ju paciu dekliuka, o visi kiti budai jau pagal situacija ir isradinguma.

ir glokofilija cia ne del sentimentu, o del to, kad jo kokybe neatitinka kainos- turetu kainuot nuo 3000 ir daugiau... bet yra taip, kad kainuoja maziau Wink

RE: Renkuosi ginklą - Xamiakas - 2012-08-24 18:55:34

(2012-08-24 18:27:47)kranklys Parašyta:  nesiojimui ant dirzo ypatingai rekomenduociau firmini ju paciu dekliuka

seip jau plastikinis fobusas geresnis, tik ir brangesnis.

RE: Renkuosi ginklą - kranklys - 2012-08-24 19:03:27

http://www.survival.lt/index.php?main_page=product_info&products_id=1056&zenid=eb2fm7h5vh0h5pnqm913287fv2
jokiu kunfu, priglunda gerai, fiksuojasi gerai- nereik jokiu ala saugikliu, kurie prie greito rovimo neprisideda.