Oksalio forumas

Pilna versija: Savigynos priemonės nepilnamečiui
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Puslapiai: 1 2 3 4 5
grandinele geriausia taikyti y kelienus, bet sudaryti vaizda, kad taikai snukin. Nepatariu taikyti per nagus, nes bandys gaudyt tavo grandine. dar nepatariu taikyt y peti/bica ir aplamai raumenis, nes nepakankamai efektyvu net vasara. Grandinele mano pvz is kikos Big Grin
Kad reikia taikyt i kojas as ir girdejes. del tos Aproxcv minties kad jei atiduodi graziauju tai nemusa, tai as nesutinku visu 100 procentu, nes man tai neleistu isitikinimai kazkokiam brudui atiduoti savo daiktus. O del dujinio as jo pavadinimo nezinau, as ji is to kur saudykloj ginklus priziuri uz vyno bonka nusipirkau, nes kadangi ten keitesi valdzia ar kazkas panasaus tai jis ju daug nusukdavo, o kadangi buvo alkasas tai taip ir isbazarino visusSmile
tai sutik, gali but tokiu situaciju, kad tu noredamas ir turedamas ak, neapsiginsi, zinok jie patyre labiau uz tave, ir gali but kad tai jiems kasdienybe, viska lemia situacija, ka renkies, ar labas kortele uz 5lt ir telefona uz na 400lt, ar suskaldyta kaukole, sulauzytas rankas, atimta nekaltybe, ir issuktas kojas? ir isvis, kai kuriais atvejais uzmusima, beje, nezinau as ten kas per saudykla, kuri saudo dujiniais... ;] bet kad ir koki tu ten jy gavai, keistai tu cia sneki. parasyta ant pistoleto, koks pavadinimas, ir kalibras, is kur tu gausi dujiniu soviniu, nezinodamas koks ginklas? 8mm ar 9mm? ir kokius tu sovinius uzsitaisysi? dabar prie reikalo, tu bent zinai, ka sauna tas dujinis pistoletas, jeigu tau atrodo, kad jis skirtas saudyt saudykloj, i taikinius? ;D arba as netaip supratau :] nes jeigu zinotum kas yra DUJINIS pistoletas, taip nesvaigtum. manau daug kas pritars, kad gintis duju balioneliu yra daug efektyviau, nesvarbu keli tave puola. na bent jau man jis tvirciau atrodo, ir patikimiau, negu is alkasho, [jeigu tiket galima] gautas pistoletas, kurio verte vyno bonka, ir tu net nezinai jo pavadinimo. tai kaip tu jy priziesi? Big Grin ne jau juokas ima ;] pakomentuok
Nzn kaip ten pas ji, bet siauliuose saudykloje remontuoja ginklus ,tarp ju pasitaiko ir dujiniu, tai visai nenustebciau jeigu vienas kitas ten butu uzsilikes...
Aproxcv Parašyta:tai sutik, gali but tokiu situaciju, kad tu noredamas ir turedamas ak, neapsiginsi, zinok jie patyre labiau uz tave, ir gali but kad tai jiems kasdienybe, viska lemia situacija, ka renkies, ar labas kortele uz 5lt ir telefona uz na 400lt, ar suskaldyta kaukole, sulauzytas rankas, atimta nekaltybe, ir issuktas kojas? ir isvis, kai kuriais atvejais uzmusima, beje, nezinau as ten kas per saudykla, kuri saudo dujiniais... ;] bet kad ir koki tu ten jy gavai, keistai tu cia sneki. parasyta ant pistoleto, koks pavadinimas, ir kalibras, is kur tu gausi dujiniu soviniu, nezinodamas koks ginklas? 8mm ar 9mm? ir kokius tu sovinius uzsitaisysi? dabar prie reikalo, tu bent zinai, ka sauna tas dujinis pistoletas, jeigu tau atrodo, kad jis skirtas saudyt saudykloj, i taikinius? ;D arba as netaip supratau :] nes jeigu zinotum kas yra DUJINIS pistoletas, taip nesvaigtum. manau daug kas pritars, kad gintis duju balioneliu yra daug efektyviau, nesvarbu keli tave puola. na bent jau man jis tvirciau atrodo, ir patikimiau, negu is alkasho, [jeigu tiket galima] gautas pistoletas, kurio verte vyno bonka, ir tu net nezinai jo pavadinimo. tai kaip tu jy priziesi? Big Grin ne jau juokas ima ;] pakomentuok
Tas ginklas gal ir ne dujinis tada vadinasi, taciau saudykloje kadangi yra tokiu kuriems nera 16 metu, bent jau ten duodavo saudyt is tokiu saratiniu ir jo pavadinimo as nezinau nes jis visas juodas ir nieko ant jo neparasyta, prieziura paprasta paimu sepeteli ir pravalau vamzdi, o i vidu nelendu, t.y. neardau. saratus perku pagal dezute ir visiskai nesigilinu i nieka, man svarbu tinka ir gerai saudo. tu tiki, netiki man px. O griztant prie uzpuolimo tai tikrai jau geriau kaposiuos ten su uzpuoliku negu ramiai atiduosiu savo turta. beto tokie kaip tu sakiai labiau patyre tai einai butus, seifus ir pan. plesti, o cia elementariausi narkomanai, alkasai ir pries chebra norintys pasirodyti pacanai. Beje gal cia ir ne i tema bet gal kas zino koki nebloga sporto kluba kaune? dar beje ginklas greiciausiai 8mm nes ant dezutes saratu taip parasytaBig Grin
ciuju pniaumatini turi Big Grin ,del kovos kubo pagalbos kreipkis i http://www.fightclub.lt puslapi
Gal ir pniaumatini tada as nezinau ir nesigilinu man svarbu saudoBig Grin O man ne kovos klubo o sporto klubo reikia, nes mano nuomone jei turesi raumenu tai ir apsigint galesi.
dujinis pistoletas sauna DUJAS joks sratas is jo neislekia,ir tai yra daug rimciau uz pneumatika, o pneumatika uzdrausta savigynoje. 8mm pneumatinis negirdetas dar. dar pistoletas.... Co2 turbut 4.5mm
http://www.linijasportas.lt/ neblogas, daug treniruokliu, ypac jega svertiniu treniruokliu zona, kur laisvi svoriai ;]
pats einu retkarciais. o poto gali ir saunoje pasikaitint, baiseine paplaukiot
Burbulas, nufotkink savo ginklą ir šovinius ir įdėk čia. Pasakysim kas per ginklas. Smile
bocmanas Parašyta:http://www.linijasportas.lt/ neblogas, daug treniruokliu, ypac jega svertiniu treniruokliu zona, kur laisvi svoriai ;]
pats einu retkarciais. o poto gali ir saunoje pasikaitint, baiseine paplaukiot
Nu nafig su tokiom kainom
Sporto klubas tai tikrai brangus kaip man kad laikas tiktu reitu 200 lt moket. O del to pistoleto tai nepatingejau susisiekt su tuo kuris ji man pardave ir jis man sake kad Kolciuga ar kazkas panasausaus o tas raides kur pavadinimo tai iz ar is 79 kazkas tokio. fotiko neturiu tai ir nufotkint negaliu, bet jei zinot tikslu jo pavadinima tai parakykit.
Burbulas Parašyta:Sporto klubas tai tikrai brangus kaip man kad laikas tiktu reitu 200 lt moket.
Pilna tu sporto klubu kaune, jei y vip'ini netaikai su 30-50 litu per menesi gali prasisukt.
DefJam Parašyta:Šitoks? http://farm4.static.flickr.com/3164/2811...afb55a.jpg
Jo, lygiai toks pat tik kad rankena ruda. o sporto kluba tai as jau issirinkau toki "Krona" 50 litu menesiui gausis.
o kuris kronas? Big Grin kur jis randasi?
zemkej zemkej Big Grin
Kauno apskrities sporto klubas "KRONAS". Adresas: P.Lukšio 40, Kaunas LT-49294. jis isikures "rasos" gimnazijos patalpose.
tu kronu seip ne vienas yra kaune
Burbulas Parašyta:
Jo, lygiai toks pat tik kad rankena ruda. o sporto kluba tai as jau issirinkau toki "Krona" 50 litu menesiui gausis.
Čia IŽ-79-8 "baikal" 8mm, dujinis pistoletas, neperdirbtas nei šratais, nei kulkomis nešaudo. Nors "auksarankiai" nesunkiai gali perdaryti į kovinį - pistoletas pagamintas iš normalaus metalo (ne cinko lydinio), vienas patvariausių dujinių pistoletų. Tiesa, kiek teko girdėti, kelių pastarųjų metų serijos buvo nuolatos silpninama konstrukcija - kad pagaliau nustotų juos perdirbinėti į "makarovus" Smile
Comandor Parašyta:
Burbulas Parašyta:
Čia IŽ-79-8 "baikal" 8mm, dujinis pistoletas, neperdirbtas nei šratais, nei kulkomis nešaudo. Nors "auksarankiai" nesunkiai gali perdaryti į kovinį - pistoletas pagamintas iš normalaus metalo (ne cinko lydinio), vienas patvariausių dujinių pistoletų. Tiesa, kiek teko girdėti, kelių pastarųjų metų serijos buvo nuolatos silpninama konstrukcija - kad pagaliau nustotų juos perdirbinėti į "makarovus" Smile
O tai jei mano saudo sratais, tai jis perdarytas ar kaip suprast, o tai jei perdarytas ir ji surastu pas mane policija, tai blogiau butu negu rastu vien dujini, ar kaip?
Sakei ,kad tavo tas baikalas sratukais saudo kazkokiais?... Jis kartais neperdirbtas? Big Grin Nes jeigu paristu rimtu problemu tokiu atveju atsirastu...
P.S. taip butu DAUG blogiau... Siaip jeigu paristu ,kad nesiojies dujini ginkla ,tai uzsitrauktum administracine atsakomybe (pinigines baudos,ginklo konfiskavimas ir t.t) ,bet jeigu paristu su perdirbtu ginklu tai jau grestu ir baudziamaja atsakomybe kaleimas berods iki 5metu... Kogero neposodintu ,nes nepilnametis ,bet problemu tau ir ypatingai tam kas tau ji ''pardave'' atsirastu
mesk lauk tik ta baikal nes liudnai baigsis. :DDD
lietuvoje yra dukterine imone, manau tikrai verta nes akcijos daromos neblogos http://www.militaria.pl/noze,_scyzoryki,...e_c376.xml
O kaip manot jei ji pabandyciau parduot gauciau kokius 200 lt, ar ne?
Puslapiai: 1 2 3 4 5
URL's nuoroda